Jaka agencja reklamowa?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Halszka
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2021, 13:31

Jaka agencja reklamowa?

Post autor: Halszka »

Kochani, co myślicie o współpracy z agencją reklamową? Mnie zainteresowała oferta reklamowaagencja.pl. Na pewno sama nie poradziłabym sobie z życiem reklamowym firmy, więc wydaje mi się to rozsądnym wyjściem. Co wy na to?
Awatar użytkownika
Agapit93
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2021, 1:36

Re: Jaka agencja reklamowa?

Post autor: Agapit93 »

Ja jestem zdecydowanie za! Właśnie ze wspomnianą agencją jakiś czas temu nawiązałam współpracę. Jak na razie tworzą dla mnie teczki ofertowe i radzą sobie świetnie. Polecam z całego serca!
Dośka

Re: Jaka agencja reklamowa?

Post autor: Dośka »

W sumie samych agencji reklamowych jest trochę w naszym kraju, ale moim zdaniem również warto jest wiedzieć jak w ogóle taka agencja reklamowa działa. Muszę przyznać, że ja także niedawno czytałam o tym na stronie https://adnext.pl/baza-wiedzy/agencja-reklamowa/ i jak najbardziej jest to niezwykle ważna sprawa.
pjonka

Re: Jaka agencja reklamowa?

Post autor: pjonka »

Moim zdaniem warto podejsc do tematu kompleksowo i wybrac agencje. ktora zapewni nam szeroka game dzialan marketingowych. Ja bylam bardzo zadowolona z uslug jakie zapewnila nam agencja interaktywna łódź - podeszli do tematu solidnie i sumiennie, mielismy przez caly okres kampani regularny kontakt i widzielismy wszystkie raporty z dzialan i przewidywane wyniki :)
Cwaniak

Re: Jaka agencja reklamowa?

Post autor: Cwaniak »

Z agencjami marketingowymi ja jeszcze nigdy nie miałem okazji współpracować więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat w ogóle powiedzieć. Jak dla mnie właśnie wszelkie działania marketingowe powinny być podejmowane dopiero wtedy kiedy są dobrze przemyślane oraz rozplanowane. Nawet niedawno czytałem na stronie http://www.biznes-doradca.pl/jak-dobrac ... jej-marki/ jak wygląda kwestia współdziałania z dobrym influencerem w tym zakresie.
ODPOWIEDZ