Jakie upominki dla pracowników?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Jona-95
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2021, 17:31

Jakie upominki dla pracowników?

Post autor: Jona-95 »

Co wręczylibyście swoim pracownikom w podzięce za ciężką pracę i zaangażowanie? Wydaje mi się, że takie nagrody biznesowe to coś fajnego i na pewno wszyscy będą zadowolenie. Głównie dlatego że zobaczą jak doceniana jest ich praca, prawda? Dobrze by było się dowiedzieć, jakie macie propozycje nagród, może się zainspiruję i wreszcie coś ładnego wybiorę :)
Awatar użytkownika
Rajna73
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2021, 6:38

Re: Jakie upominki dla pracowników?

Post autor: Rajna73 »

Według mnie bardzo ładne są dyplomy grawerowane i tez bardzo pasują do okazji. Aż sama chciałabym dostać taki dyplom, ale może kiedyś się doczekam. Swoją drogą to miłe, że myślisz o upominkach dla pracowników. Mnie na pewno byłoby przyjemnie i poczułabym się doceniona, więc jestem jak najbardziej za twoim pomysłem. Daj znać, jak już coś wybierzesz :P
aabborr

Re: Jakie upominki dla pracowników?

Post autor: aabborr »

PO PIERWSZE to doceniam pytanie, bo nie każdy pracownik jest tak naprawdę w firmie gloryfikowany, dlatego ja jestem za tym, by tak było. Kolejna sprawa, że jednak blog o pracy jest dla nas taką wskazówką, jak być może i co nam może odpowiadać. Dlatego dla mnie to jest ważne, jak to ma wyglądać. Mam nadzieje, że znajdziecie tam odpowiedź.

skrzynie drewniane na pościel
ODPOWIEDZ