Kancelaria adwokacka Łódź

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Ernesta-80
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 17:25

Kancelaria adwokacka Łódź

Post autor: Ernesta-80 »

Witam serdecznie:) Chcę umówić się na konsultację z dobrym łódzkim adwokatem. Sprawa dotyczy odwołania testamentu, więc szukam specjalisty w tym zakresie. Co możecie mi powiedzieć na temat adwokata Adriana Króla? Poleca go dość dużo osób.
Awatar użytkownika
idzisława79
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 12:31

Re: Kancelaria adwokacka Łódź

Post autor: idzisława79 »

Mecenas Adrian Król reprezentował mnie w sądzie na sprawie z zakresu prawa pracy. Specjalizuje się tez w wielu innych gałęziach prawa i na pewno nie można odmówić mu wiedzy czy doświadczenia. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, która zawsze działa na korzyść klienta.
Zdzisława

Re: Kancelaria adwokacka Łódź

Post autor: Zdzisława »

Jedna z bardziej doświadczonych i z którymi miałam przyjemność współpracować - https://www.aif.com.pl/ Polecam ze względu na sprawne i pozytywne wychodzenie z różnych spraw na moją korzyść.
Kąsia33

Re: Kancelaria adwokacka Łódź

Post autor: Kąsia33 »

Bardzo polecam kancelarię pana mecenasa Mariusza Oleżałka. Jak dla mnie jest najlepszym adwokatem od spraw karnych. Zna na prawde różne myki prawne, dzięki którym ja np dostałem mniejszą karę.
HalinaDęba

Re: Kancelaria adwokacka Łódź

Post autor: HalinaDęba »

Jeśli Twój problem dotyczy kredytu zaciągniętego we frankach, warto na początku zasięgnąć porady od https://zyciebezkredytu.pl/wyrok-prawomocny-nieprawomoc. Pomogą rozróżnić czy wyrok jest prawomocny oraz podpowiedzą w profesjonalny sposób co zrobić, aby jak najmniej stracić. Ja byłam bardzo zadowolona z ich usług, kosztowało mnie to dużo mniej, niż wizyty w kancelarii.
smoookaa

Re: Kancelaria adwokacka Łódź

Post autor: smoookaa »

Kalkulator frankowicza mnie zaciekawił i dlatego każdy z nas ma problem w tym aspekcie i ja sobie po prostu sprawdzam wiele spraw, niemniej jednak każdy z nas ma inne wskazówki. No i jeśli już, to po prostu zastanawiajmy się jak sobie pomóc, jak działać? No wiecie, to coś sensownego i dobrego. Myślę, że to może mi pomóc.
ODPOWIEDZ