Koronawirus - zalecenia

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 37
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:31

Koronawirus - zalecenia

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że większość zna wie jakie są prawidłowe zachowania jeśli chodzi o walkę z koronawirusem. Odnoszę wrażenie ,że z maseczką to my sie jeszcze długo nie pożegnamy. Wszyscy, którzy mają swoje sklepy muszą też pamiętać o zachowaniu określonych reguł ,które zresztą co jakiś czas się zmieniają. W dużych pomieszczeniach świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie lampy bakteryjne uv .Sterylizacja UV-C jest bez wątpienia wysoce skuteczną metodą zapobiegania rozprzestrzeniania się mikroorganizmów.
Kaśka

Re: Koronawirus - zalecenia

Post autor: Kaśka »

Podstawa to przede wszystkim spokój i samoobserwacja...tak naprawde wiele rzeczy mozna samemu dostrzec i wielu uniknąć, stosując maximum ostrożności. Dodatkowo dostepne sa juz tez w wybranych punktach Diagnostyki te testy antygenowe https://diag.pl/sklep/pakiety/koronawir ... akosciowy/ które są pomocne zwłaszcza we wczesnej fazie korony. Dzieki temu mozna uchronić bliskich przed zarażeniem od siebie
SławkaRz

Re: Koronawirus - zalecenia

Post autor: SławkaRz »

A jak wyglądają porody w dobie pandemii , a czy możliwe sa porody rodzinne ? Kto jest zainteresowany to pewnie zadaje sobie takie pytania, prawda? Na jednym z blogów znalazłam garść informacji i odpowiedzi na te pytania - https://www.jamama.pl/ciaza-i-porod/por ... rnych-194/ .Pacjentki zainteresowane porodem rodzinnym, powinny porozmawiać o tym ze swoim lekarzem prowadzącym. Mimo panującej pandemii, w większości przypadków nie powinno być żadnych przeciwwskazań, do zezwolenia ojcu czy innej osobie towarzyszącej, na obecność na sali porodowej.
Małgosia

Re: Koronawirus - zalecenia

Post autor: Małgosia »

Dezynfekcja koronawirus jest bardzo ważna. Zarówno w sklepach, galeriach handlowych, jak i biurach. Dzięki temu jesteśmy w stanie chronić się przed wirusem Covid-19. Moim zdaniem powinno się również pilnować przestrzegania wszystkich zasad obecnie panujących. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, jak bardzo niebezpieczne może być dla nich i ich bliskich, niestosowanie się do tych obostrzeń.
Zośka

Re: Koronawirus - zalecenia

Post autor: Zośka »

Na stronie http://koronawirus-testy.kwietniowy.pl/ znajdziecie wszystkie wytyczne dotyczące tego, jak odpowiedzialnie zachowywać się w czasie pandemii. Myślę, że wielu osobą przydadzą się te informacje. Obecnie wiele osób ma problemy ze strachem przed zakażeniem, nic dziwnego, gdy w mediach ciągle podają nowe, coraz większe liczby zakażeń. Dlatego właśnie powinniśmy szczególnie dbać o siebie i naszych bliskich.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 283
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Koronawirus - zalecenia

Post autor: rumaczek »

Z całą pewnością warto jest również dbać o czystość oraz odpowiednią dezynfekcję. Ja jestem zdania, że bardzo fajnym środkiem jest płyn do dezynfekcji powierzchni https://calde.pl/clinex-dezofast-plyn-d ... uzycia-5-l którego ja również już używam od jakiegoś czasu.
madziuś

Re: Koronawirus - zalecenia

Post autor: madziuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://puresa-sklep.pl/pl/c/Maski-Ochronne/18
ODPOWIEDZ