Kredyt hipoteczny - gdzie wziąć?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 22
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:05

Kredyt hipoteczny - gdzie wziąć?

Post autor: Inka »

Zauważyłam, że ostatnio coraz popularniejsi są pośrednicy finansowi. Ja też chyba skorzystam z takiej opcji, bo chcę wziąć kredyt hipoteczny. Myślę o nich https://bbpartnership.pl/. Pomagają wybrać najlepszy kredyt i uczestniczą w procesie od początku do końca. Znacie ich? Co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Kredyt hipoteczny - gdzie wziąć?

Post autor: rumaczek »

Akurat myślę, że z tym raczej nie ma problemów i najprawdopodobniej każdy bank oferuje kredyty hipoteczne. Warto również zapoznać się z tematem https://kupujemym.pl/czy-i-jak-mozna-sp ... potecznym/ gdzie fajnie opisano stan jak można sprzedać mieszkanie z kredytem hipotecznym. jest to możliwe i wcale nie takie ciężkie do zrealizowania.
Awatar użytkownika
emmet41
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2020, 17:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Kredyt hipoteczny - gdzie wziąć?

Post autor: emmet41 »

Na początku najlepiej skorzystać z doradztwa, aby podpisać najbardziej satysfakcjonującą ofertę kredytową.
maliś

Re: Kredyt hipoteczny - gdzie wziąć?

Post autor: maliś »

Fakt. Ofert jest tyle, że nie wiadomo na co się zdecydować. Ja zapisałem się na webinar tutaj https://edumeo.pl/webinar-hipoteka/ , bo chce się dowiedzieć między innymi jak legalnie podnieść swoja zdolność kredytową. Wiadomo jak to jest - wyższa zdolność = lepsze warunki.

sadzenie lilii wodnych
Ewelinek

Re: Kredyt hipoteczny - gdzie wziąć?

Post autor: Ewelinek »

Decydując się na nadpłacenie kredytu hipotecznego, warto być świadomym wszystkich konsekwencji takiego działania. Aby uzyskać pełny obraz sytuacji i podjąć przemyślaną decyzję, polecam zapoznanie się z treścią na https://tylkotorun.pl/materialypartnera ... ie-oplaca/ gdyż wiedza to podstawa odpowiedzialnych decyzji finansowych.
Tamarra

Re: Kredyt hipoteczny - gdzie wziąć?

Post autor: Tamarra »

Co do tematu kredytów, dobrze jest wiedzieć że obecnie trwają prace dotyczące wskaźników referencyjnych, mają one na celu wprowadzenie wskaźnika, który zastąpi WIBOR. Jest to istotna informacja dla kredytobiorców, gdyż może to mieć wpływ na raty kredytów. Zostawiam Wam link do artykułu https://prk24.pl/72047146/jakie-sa-nowe ... onsorowany gdzie znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.
Fiilozfof

Re: Kredyt hipoteczny - gdzie wziąć?

Post autor: Fiilozfof »

W dzisiejszych czasach, w kontekście zaciągania kredytu, unijne regulacje dotyczące wskaźników referencyjnych stanowią ważny punkt odniesienia - https://www.money24.com.pl/dlaczego-pow ... rencyjnych Zapoznanie się z nimi pozwoli lepiej zrozumieć warunki kredytu, co może wpłynąć na decyzję i pomóc uniknąć niespodzianek w przyszłości. Głównym celem Rozporządzenia BMR jest zapewnienie większej przejrzystości i wiarygodności procesu wyznaczania wskaźników referencyjnych.
ODPOWIEDZ