księgowość

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
patryśka

księgowość

Post autor: patryśka »

Cześć. Czy słyszeliście o rewelacyjnym oprogramowaniu jakim jest https://www.oscbr.pl/ ? Od niedawna używamy tego systemu u mnie w pracy i powiem wam, że okazał się strzałem w dziesiątkę. Zabezpiecza przed popełnianiem błędów, umożliwia szybsze załatwianie spraw. Jest ekstra
zuzolek

Re: księgowość

Post autor: zuzolek »

Ja wychodze z założenia, że najlepszą opcją jest biuro rachunkowe - https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 84491.html U mnie sprawdza się to doskonale już od kilku lat. Nie radzę samodzielnie prowadzić księgowości, bo wbrew pozorom nie jest to proste. Przepisy szybko się zmieniają i można sobie napytać biedy.
Piotruś56

Re: księgowość

Post autor: Piotruś56 »

Prowadzenie księgowości w własnej firmie zajmuje sporo czasu i warto usprawnić system aby zwiększyć efektywność. Na pewno rozwiązania https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/ pomogą to osiągnąć bo nie dość że ułatwi pracę to może jeszcze współpracować z innymi systemami księgowymi. Takie połączenie jest idealne i przyniesie same korzyści dla firmy.
madziuś

Re: księgowość

Post autor: madziuś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
gambit

Re: księgowość

Post autor: gambit »

Jestem zwolennikiem korzystania z usług profesjonalnego biuro rachunkowego, aniżeli samodzielnego prowadzenia księgowości. Albo chcesz rozwijać firmę, albo chcesz tkwić w papierologii i konieczności śledzenia ciągłych zmian w przepisach które funduje nam obecny rząd. Dlatego ja wybieram opcję prowadzenia firmy, w której pozostawiamy specjalistom działkę na której znają się najlepiej, a sobie działkę, w której my czujemy się najlepiej. Mam biuro rachunkowe z siedzibą w Poznaniu - AK-PLUS, które nie zawodzi. Są terminowi i zorientowani w obecnych przepisach. Mogę zawsze liczyć na ich wsparcie, gdy tylko pojawi mi się jakieś pytanie z obszaru księgowości.
gambit

Re: księgowość

Post autor: gambit »

Dodam jeszcze, jakby ktoś był również zainteresowany skorzystaniem z ich usług, że wszystkie dane kontaktowe wraz z zakresem oferty znaleźć można na ich oficjalnej stronie pod adresem: https://www.biurorachunkowe-poznan.eu/. Możecie powołać się na Michała - pani Anna będzie wiedziała, kto poleca :) Nie będziecie pierwsi :)

Poza tym mogę polecić również biuro z usług którego korzystałem wcześniej, tj. https://www.ksiegowajaworzno.pl/. Musiałem zakończyć z nimi współpracę, ponieważ przenosiłem firmę do Poznania i potrzebowałem mieć możliwość szybkiego kontaktu osobistego z księgową. Jakbym dalej prowadził firmę w Jaworznie, pewnie zostałbym u nich, bo też świetnie sobie radzili.
AsiaŻ

Re: księgowość

Post autor: AsiaŻ »

Ja ostatnio zmieniałam swoje biuro rachunkowe bo przeprowadziłam się do innego miasta. Wiadomo, że trudno bym miała, żeby jeździć do innego miasta z kilkoma fakturami i dlatego kiedy przeprowadziłam się do Kobyłki to wybrałam biuro Sigma Bis http://sigmabis.pl/uslugi-biura-rachunkowego/, które znajduję się na Krótkiej 5. Biuro oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie a co najważniejsze mają bardzo dobre ceny. Moje faktury i wszystkie sprawy związane z rachunkowością są załatwione szybko i sprawnie.
ODPOWIEDZ