Księgowość w firmie

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
baldwin
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2020, 6:16

Księgowość w firmie

Post autor: baldwin »

Hej, szukam sprawdzonego biura księgowego z Warszawy, które zajęłoby się wszelkimi rozliczeniami w mojej firmie. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2020, 12:52

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Krystian »

Może qualitydot.pl? Mój brat bardzo ich chwali. Pomogli mu przede wszystkim zmniejszyć koszty prowadzenia firmy, więc teraz ma większe zyski. Z tego co mówi, to tamtejsi księgowi są dokładni i skrupulatni, jeśli chodzi o wszystkie rozliczenia, więc ma porządek w papierach ;)
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2019, 10:14

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Czajka »

Potrzebujemy w firmie pomocy księgowej, bo nasza akurat jest na zwolnieniu lekarskim. To bardzo pilna sprawa, dlatego muszę jak najszybciej znaleźć zastępstwo. Podobno na tej stronie https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/biu ... w/rzeszow/ , można wyszukać odpowiednie usługi, ale jeszcze nie korzystałam z takiej wyszukiwarki. Myślicie, że znajdę na niej rzetelne biuro rachunkowe?
Awatar użytkownika
kerluke.bertram
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Księgowość w firmie

Post autor: kerluke.bertram »

Również szukam biura rachunkowego lecz jestem z Poznania. Czy ktoś z Was korzystał z https://bilans.poznan.pl/? Nie chcę dłużej zajmować się sprawami papierkowymi na własną rękę, nie znam się na tym i na pewno potrzebuje profesjonalnej pomocy. Moim zdaniem lepiej będzie zatrudnić firmę zewnętrzną i mieć pewność, że wszystkie sprawy są ogarnięte na czas.
Awatar użytkownika
dejon38
Posty: 6
Rejestracja: 27 cze 2020, 13:42
Lokalizacja: Szczecin

Re: Księgowość w firmie

Post autor: dejon38 »

Dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z tradycyjnych biur rachunkowych jest prowadzenie księgowości online. Dostęp zapewniany jest przez aplikację lub stronę internetową, za pomocą których można zarządzać swoimi dokumentami księgowymi. Warto sprawdzić więcej informacji dla przedsiębiorców https://marianopania.pl/, które dokładniej wyjaśnią wątpliwe kwestie.
Awatar użytkownika
Maja44
Posty: 8
Rejestracja: 07 lip 2020, 18:27

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Maja44 »

Dla mnie posiadanie profesjonalnej księgowości w mojej firmie to podstawa. Ja sama nie znam się na tych rzeczach dlatego ufam specjalistom i profesjonalistom - https://www.i-malaksiegowosc.pl/ . Polecam bo to naprawdę pracowici ludzie.
Awatar użytkownika
cynthia.stracke
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2020, 11:42
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Księgowość w firmie

Post autor: cynthia.stracke »

Dobry księgowy jest obecnie na wagę złota.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Księgowość w firmie

Post autor: rumaczek »

Sama księgowość w firmie jest bardzo ważna i na pewno należy prowadzić ją we właściwy sposób. Moim zdaniem dość istotne jest również to abyśmy archiwizowali dokumentację. Ja czytałem o tym na stronie https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ i muszę powiedzieć, że u siebie w firmie również zacząłem archiwizować już dokumenty.

odchudzanie z acai forum
Awatar użytkownika
ystiedemann
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2020, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księgowość w firmie

Post autor: ystiedemann »

Samemu na pewno nie warto zajmować się księgowością. Wydaje mi się, że wiele firm oferuje swoje usługi w sieci np. na fb.
Awatar użytkownika
salma43
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2020, 6:41

Re: Księgowość w firmie

Post autor: salma43 »

Może zajmowanie się samodzielnie księgowością nie jest najlepszym pomysłem, ale warto wiedzieć co zmienia się na bieżąco w przepisach. Sama korzystam z https://www.infor.pl/ i muszę przyznać że bardzo dobry portal, polecam.
Awatar użytkownika
beahan.alanis
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 10:17
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Księgowość w firmie

Post autor: beahan.alanis »

Najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z biurem rachunkowym, które posiada bogate doświadczenie i szeroką wiedzę popartą znajomością przepisów prawa podatkowego.

___________________________________________
rachunkowość Rzeszów

mech zamiast trawy
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Pamelka »

Jeśli prowadzicie Waszą firmę w Tarnowie lub w okolicach, to usługi księgowe polecam zlecić w biurze rachunkowym https://europim.pl/biuro-rachunkowe/. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy. Firma ta działa na rynku od 2007 roku, więc może się pochwalić całkiem sporym doświadczeniem ;)
Awatar użytkownika
Profesorka
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2020, 9:44

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Profesorka »

Księgowy to zawód, gdzie dobra reputacja jest bardzo ważna. Stąd też warto wybrać firmę z dłuższą historią na rynku.
Bartłomiej

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Bartłomiej »

Jeśli chodzi o księgowość w firmie, to korzystam z usług firmy zewnętrznej, ale nie zmienia to faktu, że wszystkie faktury mam zarchiwizowane w swoim systemie https://edokumenty.eu/rozwiazania/obieg-faktury-zakupu/ nic się nie gubi, wszystko mam pod ręką, a dzięki temu na bieżąco kontroluję wydatki.
słownik

Re: Księgowość w firmie

Post autor: słownik »

Księgowość jest sprawna, kiedy mamy odpowiedni program księgowy z którym możemy bez problemowo rozliczyć i prowadzić naszą firmę.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Księgowość w firmie

Post autor: rumaczek »

Jak najbardziej bez odpowiedniej księgowość niestety nasza firma za bardzo pewnie sobie nie poradzi. Ja jestem przekonany, że również w każdej firmie bardzo ważną sprawą jest archiwizacja dokumentów. Niedawno również czytałem o tym na stronie https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ i muszę zacząć archiwizować u mnie w przedsiębiorstwie.
Gośka

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Gośka »

Jeśli chodzi o księgowość w firmie to jestem za tym żeby mieć swojego księgowego bo wszystko można robić na bieżąco. Przykładowo jak zrobić korektę JPK to po prostu idziesz do swojej księgowości i to robisz od ręki a w przypadku firmy zewnętrznej w dobie pandemii nie jest to już takie proste a kary z urzędu łatwo można dostać za opieszałość.
Awatar użytkownika
Elka
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 13:00

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Elka »

Jeśli decydujemy się na księgową z zewnątrz, to warto zlecić jej audyt kadrowo-płacowy. W ten sposób można nie tylko usprawnić działalność firmy, ale też uniknąć kar finansowych. Taki audyt pokaże, co działa najlepiej ,a co trzeba zmienić. Można skontrolować czas pracy pracowników czy reguły BHP. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://bilgoraj.com.pl/jakie-kwestie-ba ... 787,n.html .
Ełcia

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Ełcia »

Dodatkowo może się przydać monitoring płatności. My od jakiegoś czasy korzystamy z https://monpay.pl/ bo ma też dostęp do informacji o klientach z BiG - dzięki temu możemy wszystko kontrolować i przypominać automatycznie o terminach płatności
Rukę

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Rukę »

Akurat jeżeli chodzi o wybór skutecznych rozwiązań w zakresie prowadzonej księgowości to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na Ksiegowosc24 w wersji Standard https://ksiegowosc24.pl/produkt/faktura ... -standard/ Od początku roku zapewnia nam przede wszystkim stabilność, także z dodatkowymi funkcjami, jak drukowanie seryjne, KP i KW, czy m.in cenniki i lista kontrahentów. Licencja za rok to nie duży wydatek, a na prawdę daje duże możliwości aby zachować porządek i pewność że skutecznie omijamy niepotrzebne błędy.
księgowość32

Re: Księgowość w firmie

Post autor: księgowość32 »

Masz swoją firmę a jesteś bardzo kiepski w prowadzeniu księgowości? Dobrym wyborem będzie https://www.gardeprofit.pl/ to firma która weźmie na siebie odpowiedzialność za prowadzenie rozliczenia w twoim imieniu. Polecam bo biorą na siebie odpowiedzialność finansową.
Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Marysia82 »

Dobry program księgowy i mała księgowość może być samodzielnie prowadzona. Od siebie mogę Wam zaproponować program SKP. Ma wiele zalet, m.in. budowę modułową, centrum wsparcia, dostęp do aktualizacji itp. Dzięki modułom program rośnie wraz z firmą - kolejne moduły dają nowe funkcjonalności. Jeśli chcielibyście się z nim zapoznać, teraz jest możliwość. Tutaj https://www.ksiega-podatkowa.pl/wyprobuj-bezplatnie można go pobrać. Darmowa wersja obejmuje korzystanie z wszystkich funkcjonalności, przez 60 dni.
jadźka

Re: Księgowość w firmie

Post autor: jadźka »

Pracując w księgowości warto posiadać system, który ułatwi nam pracę z klientami. Osobiście korzystam z https://www.oscbr.pl/ od dłuższego czasu i powiem wam, że jest to dosyć spore ułatwienie. Dodatkowo pozwala również zaoszczędzić czas jak i pieniądze.
ODPOWIEDZ