kurs maturalny

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
salma43
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2020, 6:41

kurs maturalny

Post autor: salma43 »

Potrzebny mi dobry kurs maturalny matematyka dla syna. W przyszłym roku zdaje maturę i zależy mi na tym aby zdał z dobrym wynikiem. Przyznam, że rozglądałam się już za kursem i najlepszą ofertę znalazłam na stronie https://www.abiturient.edu.pl/przedmioty/matematyka/ . Co o tym sądzicie?

przedawnienie roszczeń z weksla in blanco
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: kurs maturalny

Post autor: Pamelka »

A skoro już o kursach mowa, to czy wiecie, że po zrobieniu sobie kursu elektrycznego i zdaniu egzaminu można zdobyć uprawnienia elektryczne SEP? Ja ostatnio widziałam nawet ofertę takiego kursu na stronie internetowej https://sep.jgora.pl/. Może ktoś z Was ma już takie uprawnienia?
Milenka

Re: kurs maturalny

Post autor: Milenka »

salma, mnie trudno powiedzieć coś na ten temat, gdyż nie korzystałam z tamtego kursu maturalnego. Wybrałam kursy maturalne online ze strony Dawid Uczy. Tam są kursy z zakresu biologii i chemii. Z matematyki zawsze jakoś dobrze mi szło, więc nie potrzebowałam korzystać. Niemniej polecam Ci poszukać opinii na temat tego kursu. Ja tak właśnie trafiłam i przekonałam się do kursów z platformy Dawid Uczy. Ludzie je sobie chwalili za profesjonalizm, ceny oraz możliwość kontaktu z prowadzącym. Niestety więcej Ci nie jestem w stanie podpowiedzieć...
lovus20a

Re: kurs maturalny

Post autor: lovus20a »

Matura to ważna sprawa, ale mam nadzieję, że to będzie dla Was idealnym rozwiązaniem i będziecie mieli pewność, że po tym znajdziecie pracę marzeń. Ja na razie jestem wolna od takich problemów, ale podpowiem Wam, że zarządzanie projektami szkolenia mnie zainteresowały. Mam nadzieję, że to się uda i niech będzie dla nas dobrym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ