kurs maturalny

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
salma43
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2020, 6:41

kurs maturalny

Post autor: salma43 »

Potrzebny mi dobry kurs maturalny matematyka dla syna. W przyszłym roku zdaje maturę i zależy mi na tym aby zdał z dobrym wynikiem. Przyznam, że rozglądałam się już za kursem i najlepszą ofertę znalazłam na stronie https://www.abiturient.edu.pl/przedmioty/matematyka/ . Co o tym sądzicie?

r bolano
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: kurs maturalny

Post autor: Pamelka »

A skoro już o kursach mowa, to czy wiecie, że po zrobieniu sobie kursu elektrycznego i zdaniu egzaminu można zdobyć uprawnienia elektryczne SEP? Ja ostatnio widziałam nawet ofertę takiego kursu na stronie internetowej https://sep.jgora.pl/. Może ktoś z Was ma już takie uprawnienia?
Milenka

Re: kurs maturalny

Post autor: Milenka »

salma, mnie trudno powiedzieć coś na ten temat, gdyż nie korzystałam z tamtego kursu maturalnego. Wybrałam kursy maturalne online ze strony Dawid Uczy. Tam są kursy z zakresu biologii i chemii. Z matematyki zawsze jakoś dobrze mi szło, więc nie potrzebowałam korzystać. Niemniej polecam Ci poszukać opinii na temat tego kursu. Ja tak właśnie trafiłam i przekonałam się do kursów z platformy Dawid Uczy. Ludzie je sobie chwalili za profesjonalizm, ceny oraz możliwość kontaktu z prowadzącym. Niestety więcej Ci nie jestem w stanie podpowiedzieć...
ODPOWIEDZ