Lekarze z vitamed.info.pl

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Zenon-63
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 20:43

Lekarze z vitamed.info.pl

Post autor: Zenon-63 »

Cześć wam. Co sądzicie o lekarzach z vitamed.info.pl i o całym tym centrum medycznym? Planowałem się tam zapisać ze względu na dużą ilość specjalizacji, ale chętnie też poznam opinie pacjentów.
Awatar użytkownika
Rejna_96
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2021, 13:57

Re: Lekarze z vitamed.info.pl

Post autor: Rejna_96 »

W poradni Vitamed można też wykonać zabiegi medyczne czy badania laboratoryjne. Ja uważam, że są świetnie wyposażeni i mają świetnych specjalistów z wielu dziedzin. Obsługa też bardzo przyjaźnie podchodzi do pacjentów.
miła

Re: Lekarze z vitamed.info.pl

Post autor: miła »

Zenon-63 pisze: ↑04 maja 2021, 1:21 Cześć wam. Co sądzicie o lekarzach z vitamed.info.pl i o całym tym centrum medycznym? Planowałem się tam zapisać ze względu na dużą ilość specjalizacji, ale chętnie też poznam opinie pacjentów.
byłam tam jakiś czas temu i uważam że są ok, ceny też w miarę przystępne
sława

Re: Lekarze z vitamed.info.pl

Post autor: sława »

U mnie to była bardzo poważna sprawa, bolał brzuch odkąd pamiętam, potem się moje samopoczucie zaczeło pogarszać. Odwiedziłam kilka przychodni aż okazało po diagnostyce w szpitalu medicover że mam bardzo rozwinięte stadium endometriozy, musiałam przejść bardzo skomplikowany zabieg jej usuwania. Dobrze że w tym szpitalu mają najnowsze, mało inwazyjne technologie do przeprowadzania takich zabiegów
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 112
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Lekarze z vitamed.info.pl

Post autor: jorka »

Wiesz co, na Twoim miejscu sprawdziłabym również centrum medyczne FMC w Łodzi. Mają świetnych lekarzy, a na wizyty nie czeka się długo. Osobiście cieszę się, że trafiłam właśnie tam.
Dżony

Re: Lekarze z vitamed.info.pl

Post autor: Dżony »

Warto również zwrócić uwagę na programy lojalnościowe i promocje oferowane przez prywatne instytucje zdrowotne. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ zawiera informacje o dostępnych ofertach specjalnych, co może być atrakcyjne dla osób szukających korzystnych warunków współpracy z dostawcami usług medycznych.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ