Odczynniki chemiczne

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
ałanna

Odczynniki chemiczne

Post autor: ałanna »

Każde laboratorium potrzebuje do swojego działania odczynników chemicznych. Są one niezbędne do przeprowadzania większości prac badawczych oraz analiz chemicznych. Bez nich nawet najlepszy sprzęt i wykwalifikowana kadra będą bezużyteczne. Produkcją odczynników zajmują się wyspecjalizowane firmy. Muszą one przestrzegać rygorystycznych norm, aby zapewnić wyśrubowane normy czystości dla poszczególnych substancji.
Gdzie niedrogo kupić wysokiej jakości odczynniki chemiczne?
Jaśmin

Re: Odczynniki chemiczne

Post autor: Jaśmin »

Możesz dokonać wyboru na rynku AFD. To jest Hurtownia internetowa chemii. W serwisie AFD-market https://afd-market.pl/ znajduje się katalog towarów oraz informacje o sklepie i towarach.
Ceny tutaj nie są wysokie i istnieje wygodny system dostawy.
Już kilka razy zamawiałem u nas produkty do naszego laboratorium i jestem zadowolony z obsługi

piszczenie płyty głównej
Arkadiusz

Re: Odczynniki chemiczne

Post autor: Arkadiusz »

Jeśli chodzi o odczynniki chemiczne i materiały eksploatacyjne to my od dawna zaopatrujemy się w UniMarket. Mają super zaopatrzenie, w tym odczynniki do elektroforezy, odczynniki do mikroskopii elektronowej, siateczki do mikroskopii czy żywice do zatapiania preparatów. Do tego firma oferuje również wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt laboratoryjny, także warto ich sobie zapamiętać. Tu was odsyłam po konkrety - https://www.unimarket.net.pl/oferta/spe ... loatacyjne Dodam, że cenowo jest u nich w porządku.
ssulaa

Re: Odczynniki chemiczne

Post autor: ssulaa »

To ja wam powiem, że nieźle też tutaj się prezentuje oferta firmy Argenta.com. Tam możecie kupić odczynniki chemiczne, czy też naczynia chemiczne, sprzęty do prowadzanie analiz itd. Także warto byłoby tam rzucić okiem, bo według mnie znajdziecie tam coś na miarę swoich oczekiwań.
ODPOWIEDZ