Odzież z hurtowni

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
nadzieja
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 10:40

Odzież z hurtowni

Post autor: nadzieja »

Hej wam. Słyszeliście o hurtowni e-hurtowo.eu? Planuję zamówić tam kilka rzeczy, a zależy mi na dobrej jakości, więc jeśli wiecie coś na ten temat, to koniecznie dajcie znać. Będę wdzięczna :)
Awatar użytkownika
dargoslawa1973
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2021, 7:00

Re: Odzież z hurtowni

Post autor: dargoslawa1973 »

Poza samymi ubraniami polecam też zwrócić uwagę na modne dodatki do stylizacji. Dla mnie ta hurtownia to strzał w 10, jeśli mówimy o jakości czy cenie. No i nie da się ukryć, że ubrania mają świetny design, prawda?
Rząsa

Re: Odzież z hurtowni

Post autor: Rząsa »

Nigdy jakoś nie miałem potrzeby aby zamawiać w dużych ilościach odzież czy nakrycia głowy i jestem zdania, że zawsze lepiej kupić jedną rzecz ale ładniejszą. Właśnie dlatego ja również zdecydowałam się na zakup toczka filcowego https://hatfactory.pl/38-toczki-filcowe który jak dla mnie jest bardzo ładny i kolor również mi bardzo odpowiada.
zuzolek

Re: Odzież z hurtowni

Post autor: zuzolek »

Jeśli interesuje cię odzież reklamowa z logotypem to myslę, że najlepiej będzie jak zapoznasz sie z oferta firmy GQB. My zamawiamy tam odzież tego typu od dawna i jestesmy bardzo zadowoleni. Logo jest haftowane, więc nic sie z nim nie stanie. Odzież jest bardzo dobrze wykonana i podoba się naszym klientom :)
ODPOWIEDZ