Polecany tłumacz

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Szczepan-82
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2021, 20:07

Polecany tłumacz

Post autor: Szczepan-82 »

Jakich tłumaczy angielskiego w Warszawie polecacie? Jak na razie moją uwagę zwróciła przede wszystkim oferta Pani Danuty z tlumaczka-przysiegla.pl. Też uważacie, że jest atrakcyjna?
Awatar użytkownika
Ajdin69
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2021, 5:22

Re: Polecany tłumacz

Post autor: Ajdin69 »

Atrakcyjna to mało powiedziane. Właśnie ceny tłumaczeń przysięgłych Warszawa skłoniły mnie do skontaktowania się z Panią Danutą i tak już współpracujemy kilka lat. Ja jestem zadowolony i polecam każdemu.
Gaweł

Re: Polecany tłumacz

Post autor: Gaweł »

Niestety osobiście ja nie znam żadnych tłumaczy, ale na pewno mogę każdemu polecić biuro tłumaczeń https://dogadamycie.pl/ gdzie możemy zlecać tłumaczenia online. Myślę, że jest to coś niezwykle ważnego i tym bardziej jeśli chodzi o wysokiej jakości tłumaczenia dokumentacji.
Zażarty

Re: Polecany tłumacz

Post autor: Zażarty »

Jak najbardziej jest wielu tłumaczy których można polecić, ale ja jestem zdania, że i tak najlepszym wyborem są kompleksowe usługi tłumaczeń. Muszę dodać, że ja również od jakiegoś czasu korzystam ze sprawdzonych tłumaczeń pisemnych https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... a-pisemne/ i co najważniejsze realizowane one są w formie online.
arekk

Re: Polecany tłumacz

Post autor: arekk »

W zakresie języka czeskiego to u mnie dobrze sprawdziło się biuro tłumaczeń Grażyny Boczkowskiej. Biuro oferuje tłumaczenia ustne i pisemne, tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, przekłady specjalistyczne, ogólnie po prostu to w pełni profesjonalne biuro, gdzie możecie liczyć na terminowość, przyjazne ceny i dobre podejście do klienta. Tu podrzucam wam stronę internetową https://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/uslugi-2/ Jestem przekonana, że wy także będziecie zadowoleni z usług tej tłumacz.
Martaf

Re: Polecany tłumacz

Post autor: Martaf »

To ja wam pomogę odnośnie tłumaczeń z języka francuskiego, mogę wam podpowiedzieć, że tłumaczenia specjalistyczne, pisemne i ustne a także tłumaczenia przysięgłe oferuje solidna tłumaczka z Białegostoku pani Halina Czyżewska - https://francuskinamiare.pl/tlumaczenia Ja jestem w 100 % zadowolona z jej usług, wielokrotnie z nich korzystałam i zawsze dobrze się pani tłumacz sprawdzała, terminowo i solidnie działa a na plus są też u niej konkurencyjne ceny.
ODPOWIEDZ