Pomoc psychologa w uzależnieniu

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
MateuszG
Posty: 15
Rejestracja: 09 cze 2020, 16:10

Pomoc psychologa w uzależnieniu

Post autor: MateuszG »

Myślę że terapeuta może odmienić czyjeś życie i pomóc wydostać się z wielu uzależnień. Coraz częściej borykamy się z różnymi problemami. Praca, pogoń za pieniądzem, brak czasu dla bliskich, frustracje itd mogą prowadzić do depresji czy uzależnień. Tak miał mój bracik, praca w korporacji niestety sprawiła, że coraz częściej sięgał po narkotyki . Lekarka poleciła nam w pewnym momencie leczenie. Ośrodek Terapii Wiosenna to miejsce w którym leczone są takie uzależnienia. Pomogli już wielu osobom wyjść na prostą.

kolagen platinum colway opinie
Awatar użytkownika
legros.gerson
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2020, 8:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pomoc psychologa w uzależnieniu

Post autor: legros.gerson »

Uzależnienie to poważna przypadłość, psycholog może tutaj bardzo pomóc.
Awatar użytkownika
jesus54
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:26

Re: Pomoc psychologa w uzależnieniu

Post autor: jesus54 »

Należy korzystać z pomocy psychologa, bo samodzielnie nie damy rady.
Bob Marluś

Re: Pomoc psychologa w uzależnieniu

Post autor: Bob Marluś »

Wiadomo, że w każdym przypadku uzależnienia bardzo pomocna jest pomoc psychologa. Bo jednak tylko on jest w stanie nam uświadomić o całej powadze naszego problemu. To też ja udało mi się znaleźć dobrego psycholog warszawa to bez wahania umówiłam się na wizytę. Wiecie, że taka już jedna wizyta wiele mi uświadomiła
Luśa

Re: Pomoc psychologa w uzależnieniu

Post autor: Luśa »

Ja po pomoc w związku z pracoholizmem udałam się do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ . Jest to mniej widoczny problem, ale tego też nie można lekceważyć i warto poprosić o pomoc. Ja przez to zaniedbałam bardzo rodzinę, dopiero dzięki specjalistą z tej kliniki udało mi się wrócić na właściwe tory i zacząć normalnie funkcjonować.
Róża

Re: Pomoc psychologa w uzależnieniu

Post autor: Róża »

Oczywiście, że tak. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byscie w pierwszej kolejności dobrze zastanowili się nad tym, gdzie wybrać się po wsparcie w terapii. Czuję, żę psychomedic może być naprawdę dobrym miejscem. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ możecie umówić się do nich na terapię, więc nie ma co czekać. Czas Wam ucieka, pamiętajcie o tym.
ODPOWIEDZ