porady prawne

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
jur-63
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2022, 1:17

porady prawne

Post autor: jur-63 »

Ktoś z was ma za sobą konsultację z prawnikiem? Moglibyście mi opowiedzieć, jak ona mniej więcej wygląda? Nie będę ukrywać, że się stresuję. Poza tym, czy wiedzieliście, że niektóre kancelarie oferują porady prawne Łódź, które są darmowe? Wydaje mi się, ze to idealna szansa dla osób, które potrzebują rozmowy i wsparcia w swoich problemach. Jakie są wasze doświadczenia?
20latka

Re: porady prawne

Post autor: 20latka »

Jestem ciekawa, czy mieliście ogólnie problemy prawnicze? Jeśli tak, to do kogo w Warszawie byście się zgłosili? Dla mnie to spory problem, ale ja po prostu szukam możliwości. I tu https://lawsome.pl mam coś sensownego. Może warto poszukać odpowiedniego działania? Co wy na to? Jakie macie pomoce ?
żaklin

Re: porady prawne

Post autor: żaklin »

Interesuje mnie logistyka sklepu internetowego , ale wiecie, tak w sensie prawnym i jak w ogóle się za to zabrać. Każdy ma prawo wiedzieć, że to jest mocno problematyczne, ale jednak nie wiem, czy ja będę w stanie sobie to jakoś ogarnąć. Dajcie znać, bo jednak nie chcę czegoś źle zrobić.
ODPOWIEDZ