Przedszkole Warszawa

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
marcjana_76
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 15:53

Przedszkole Warszawa

Post autor: marcjana_76 »

Cześć. Powoli zaczynam zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego przedszkola dla mojej córki. Moją uwagę zwróciła oferta Karuzelli w Warszawie. Czy ktoś z was posyła tam swoje dzieci? Jakie macie opinie na temat tej placówki, kadry, zajęć? Każda informacja mi się przyda:)
Awatar użytkownika
Zyta78
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 14:10

Re: Przedszkole Warszawa

Post autor: Zyta78 »

Jak dla mnie Karuzella ma same zalety. Świetna i przede wszystkim doświadczona kadra, liczne zajęcia dodatkowe, dobrze zorganizowany czas i można by tak wymieniać bez końca. To zarówno fantastyczne przedszkole, jak i żłobek.
uczeń32

Re: Przedszkole Warszawa

Post autor: uczeń32 »

Żłobek Konstancin to miejsce idealne dla rozwoju młodego człowieka. Polecam bardzo bo to przedszkole jest dwujęzykowe, więc dziecko szybko łapie język. Dodatkowo świetnie wychowują dziecko, uczą współpracy. Polecam też bo zwracają uwagę na zdrowe odżywianie dziecka specjalnie przygotowane posiłki są dokładnie przemyślane.
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Przedszkole Warszawa

Post autor: Andzi »

Porównaj sobie kilka polecanych właśnie placówek, też opinie są ważne, u mnie przeważyły nad wyborem. Zdecydowałam się na Te Vizje, ich przedszkole też jest dosyć blisko mojego domu. Wszystko jest tu super, sale fajnie wyposażone, dobre zaplecze, nauczyciele mają pomysły na każdy dzień i widać tu sporą ich kreatywność.
Maggie

Re: Przedszkole Warszawa

Post autor: Maggie »

Mój synek uczęszczał do przedszkola na Mokotowie w Warszawie - Raz Dwa Trzy My, na Łowickiej i byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego właśnie przedszkola. Tu podaję wam na nich namiary - https://www.razdwatrzymy.edu.pl/plan-dnia-i-zajecia Przedszkole jest bardzo dobre, możecie liczyć tam na fantastyczne opiekunki, pomocne, zaangażowane, z fantastycznym podejściem do dzieci i świetny program nauczania z nagrodą MEN. Zdecydowanie pod każdym względem nam to przedszkole odpowiadało, także mogę wam je doradzić.
Żaneta

Re: Przedszkole Warszawa

Post autor: Żaneta »

My też korzystamy z przedszkola prywatnego, konkretnie z placówki na Mokotowie. Nasza córeczka uczęszcza do prywatnego przedszkola Niezapominajka na Wołodyjowskiego, w pobliżu stacji Metro-Wilanowska. Po całości jesteśmy zadowoleni z tego przedszkola, plusa mogę dać m. in. za kameralne grupy, świetną kadrę, dobry program nauczania i fajna atmosferę. Tu sami sobie poczytajcie o tym przedszkolu - https://niezapominajka.net.pl/przedszkole/jak-dzialamy/ Jest tam też nauka języka angielskiego, oczywiście w formie zabawy, nic obciążającego dla dzieci.
ODPOWIEDZ