psychiatra online

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:34

psychiatra online

Post autor: deborah »

Psychiatra online - polecacie taką formę wizyty? Zastanawiam się nad wizytą w takiej formie i szukam opinii.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 48
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:31

Re: psychiatra online

Post autor: kasiunia »

deborah pisze: ↑13 paź 2020, 15:30 Psychiatra online - polecacie taką formę wizyty? Zastanawiam się nad wizytą w takiej formie i szukam opinii.
Moja opinia jest na temat takiej formy spotkania z lekarzem psychiatrą jak najbardziej pozytywna , bo sami korzystamy z takiej formy kontaktu.Razem z przyjaciółką z pracy korzystamy z pomocy medycznej w zakresie zdrowia psychicznego. Od jakiegoś czasu za pośrednictwem wideo spotkań rozmawiamy z lekarzami z klinki Psychomedic - https://psychomedic.online/. W dobie koronawirusa jest wręcz pożądana forma terapii - wygodna i bezpieczna. Polecam.
Sławomir

Re: psychiatra online

Post autor: Sławomir »

Nad czym się tutaj zastanawiać? Chodzi w końcu o to, byście byli w stanie jak najlepiej zadbać o Wasze zdrowie psychiczne. Skoro faktycznie Psychomedic udziela tak dobrego wsparcia, to po prostu się tam zapiszcie. Wiem, że na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możecie znaleźć do nich kontakt, więc nie ma co zwlekać.
żabka

Re: psychiatra online

Post autor: żabka »

pomoc psychologiczna czy psychiatryczna w wielu sytuacjach jest jedynym wlasciwym rozwiązaniem. Mi moja bardzo dobra znajoma polecila centrum medyczne https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ maja wielu specjalistów, ktorzy oferują profesjonalne wsparcie
ODPOWIEDZ