Rury aluminiowe

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Byatya
Posty: 11
Rejestracja: 11 wrz 2020, 17:50

Rury aluminiowe

Post autor: Byatya »

Czy ktoś z nas zna może firmę Avirago? Tata musi znaleźć firmę, która dostarczy im na budowę rury aluminiowe i okazuje się, że takich firm, które mają w ofercie rury aluminiowe ale do transportu pneumatycznego wcale nie ma dużo. Dla wyjaśnienia, nie są to zwykłe rurki aluminiowe, tylko takie jakie stosuje się np. przy produkcji tworzyw sztucznych i opakowań.
Damian ł

Re: Rury aluminiowe

Post autor: Damian ł »

Witaj. Akurat nazwa firmy, którą podałeś nic mi nie mówi. Brat prowadzi firmę i wybory aluminiowe zamawia w sklepie metale. Z tego co pamiętam mają w asortymencie rury oraz profile aluminiowe https://sklep-metale.pl/aluminium/profi ... -zamkniete. Jeśli chcesz więcej szczegółów, to najlepiej wejdź na ich stronę. Brat współpracuje z nimi już kilka lat, więc wnioskuję, że są godni polecenia.
maryśka

Re: Rury aluminiowe

Post autor: maryśka »

W momencie gdy chcecie kupić solidne i wytrzymałe rury stalowe to warto postawić na bardzo dobrego producenta jakim jest Eco Tech . Oferta jest naprawdę najkorzystniejsza ze względu na bardzo wytrzymałe i odporne wyroby, które idealnie sprawdziły się u mnie w firmie
ODPOWIEDZ