Skąd napęd do bramy?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
borysław_71
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 11:47

Skąd napęd do bramy?

Post autor: borysław_71 »

Cześć wam. Będę musiał w najbliższym czasie wymienić napęd w bramie garażowej, ale nie bardzo wiem, w jaki produkt warto zainwestować. Dość przekonująca wydaje mi się oferta beninca.pl. Czy ta marka jest wam znana?
Awatar użytkownika
miłosz-74
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 1:29

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: miłosz-74 »

Produkty z tej firmy powinieneś wziąć pod uwagę jako pierwsze. Można powiedzieć, że to mój faworyt od lat. Bardzo lubię też ich nowoczesne systemy parkingowe, bo zdecydowanie ułatwiają kontrolę przejazdów. Z czystym sumieniem polecam.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: Pamelka »

A skoro już o bramach mowa, to czy mieliście kiedyś jakiś problem z bramą garażową? I co wtedy zrobiliście? Ja słyszałam, że są firmy, które zajmują się serwisowaniem takich bram. Na przykład na stronie internetowej https://bianex.pl/serwis-bram/garazowych/ dostępna jest oferta jednej z takich firm - Bianex z Wrocławia. Polecam ;)
madziuś

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: madziuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.dom-ster.pl/
ODPOWIEDZ