Sposób na upały

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Truskawka84
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:40

Sposób na upały

Post autor: Truskawka84 »

Macie jakieś sprawdzone sposoby na upały :?: Potrzebuję jakiś elegancki sprzęt do mojego małego mieszkania, coś co poprawi przepływ powietrza? :idea:

okulary wojskowe uvex skyper
Awatar użytkownika
Vulkano
Posty: 12
Rejestracja: 01 maja 2020, 15:00

Re: Sposób na upały

Post autor: Vulkano »

Jak szukasz stylowego to typowy wiatrak odpada bo one wszystkie średnie z wyglądu :lol: może kolumnowy? ja mam model Peter firmy Stadler Form - ładny elegancki i niezwykle mocny nadmuch
Awatar użytkownika
jeanie.medhurst
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2020, 19:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sposób na upały

Post autor: jeanie.medhurst »

Ja po prostu staram się nie wychodzić z domu i pić chłodne napoje.
Awatar użytkownika
jesus54
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:26

Re: Sposób na upały

Post autor: jesus54 »

Nie lubię wysokim temperatur. Dobrym rozwiązaniem jest klimatyzacja.
Awatar użytkownika
yfarrell
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2020, 14:28
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Sposób na upały

Post autor: yfarrell »

Najlepiej kupić sobie mały, przenośny klimatyzator, będzie idealny na upały.
Awatar użytkownika
cletus.rosenbaum
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2020, 16:08
Lokalizacja: Kraków

Re: Sposób na upały

Post autor: cletus.rosenbaum »

Dobrym rozwiązaniem jest tez kupno basenu, gdzie w każdej chwili możemy się ochłodzić.
Awatar użytkownika
janiya.botsford
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2020, 13:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sposób na upały

Post autor: janiya.botsford »

Ochłodzenie się w basenie!
Awatar użytkownika
zlindgren
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:20

Re: Sposób na upały

Post autor: zlindgren »

Nie znam dobrego sposobu na letnie upały.
Włodek

Re: Sposób na upały

Post autor: Włodek »

Jak chcesz ochronić swoją rodzinę przed upałami to tylko klimatyzator. Zleć montaż tej firmie https://clima.com.pl/ i zdaj się na ich doradztwo. Mają wieloletnie doświadczenie i na pewno dobiorą wszystko jak należy. Ponadto mają też usługę serwisu i naprawy pogwarancyjnej więc wszystko masz w jednym miejscu.
EmiliaŁ

Re: Sposób na upały

Post autor: EmiliaŁ »

Wiadomo,że w upały trzeba dużo pic,jednak warto stawiać na zdrowe soki owocowo-warzywne.Mając w swoim domu wysokiej jakości wyciskarkę do soków,można w domowych warunkach przyrządzić lemoniadę.
wyciskarka hurom to sprzęt,dzięki któremu przygotujemy zdrowe,smaczne soki w każdej chwili,bez większego problemu.Takie soki można pić w temperaturze pokojowej jaki i dobrze schłodzone,dzięki czemu lepiej ugaszą pragnienie.
Awatar użytkownika
Koralina
Posty: 107
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sposób na upały

Post autor: Koralina »

Z upałami trzeba sobie radzić. A robicie zakupy online? Ja kupuję teczki dla bibliotekarzy w sieci.
Męski Pub Bydgoszcz
błysk

Re: Sposób na upały

Post autor: błysk »

Z tego co wiem, dziś przy drzwiach montuje się kurtyny powietrzne i one się naprawdę sprawdzają. Może nie są jakieś tam wymyślne, ale na pewno warte uwagi. Ja sama na przykład myślę o tym, co zrobić. Bo one niby fajnie chronią przed mieszaniem się powietrza i są warte uwagi, ale sama nie wiem. Co mówicie?
Awatar użytkownika
Khiik
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:53

Re: Sposób na upały

Post autor: Khiik »

Jednym ze sposobów na upały są chłodzące koktajle czy soki. Ja sobie tak myślę, by zamówić wyciskarkę kuvings evo820 i samodzielnie w domu wykonywać takie napoje. Na pewno będą dużo zdrowsze od tych sklepowych. I w ogólnych rozrachunku wyjdzie taniej
EmilkaAś

Re: Sposób na upały

Post autor: EmilkaAś »

Dobra propozycja, tym bardziej jeżeli nie chcesz się bawić w samodzielnie wyciskanie soków, zakupy codziennie nowych produktów itd. To w przypadku SportFoodSoki i ich detox sokowy masz wszystko odpowiednio policzone i zbilansowane na cały dzień. Dla mnie super sprawa za naprawdę rozsądną cenę.
Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Re: Sposób na upały

Post autor: Marysia82 »

Na upały najlepsze będą chłodne napoje. Ale nie te gazowane czy słodzone. Warto stawiać na naturalne, zdrowe soki, które nie tylko uzupełnią płyny w organizmie, ale też dostarczą witamin. Jest na rynku marka Korab Garden, która ma w ofercie takie 100% naturalne soki. Tutaj ich sok z aronii https://korabgarden.pl/pl/produkty/sok- ... remium-nfc , który tłoczony jest na zimno, z owoców pochodzących z ekologicznych upraw. Na upały idealny.
Jaśko

Re: Sposób na upały

Post autor: Jaśko »

Jak dla mnie w takiej sytuacji najlepiej jest spędzić czas w basenie ogrodowym i właśnie dlatego ja również chcę sobie taki basen kupić. Najlepiej również sprawdź od razu jakie akcesoria będą potrzebne przy takim basenie, gdyż na pewno każdy z nas chce go mieć jak najbardziej funkcjonalnego.
alkaa

Re: Sposób na upały

Post autor: alkaa »

Lub można też postawić na balie ogrodowe, które też mogą przynieść wiele korzyści. Nie wiem czy wiecie, ale takie balie możecie dostać u firmy polskabania.pl , oprócz tego też znajdziecie tam sauny, które też są świetnym udogodnieniem niemalże dla każdego. Warto się przyjrzeć ich ofercie bliżej.

materac wysokoelastyczny forum
ODPOWIEDZ