System CRM

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
emem
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:40

System CRM

Post autor: emem »

Jeśli macie problem z wyborem systemu CRM (a to się często zdarza), to tutaj https://programy.do/ranking/system-crm/ warto sobie zerknąć i poczytać na temat różnych rozwiązań. Są tam nie tylko suche informacje, ale również opinie oraz ceny. Wszystko w jednym miejscu. Można więc dzięki temu ogarnąć temat. Komplet informacji macie w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: System CRM

Post autor: rumaczek »

W sumie ja od niedawna poznaję te systemy i staram się jeszcze cały czas coraz więcej na ich temat dowiadywać. Ostatnio czytałem o systemie CRM http://prizers.pl/dlaczego-system-crm-t ... y-sprawdz/, że faktycznie jest to bardzo fajne rozwiązanie jeśli chodzi o moją firmę i wiele rzeczy potrafi ułatwić.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 369
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: System CRM

Post autor: dziekizanic »

Może nie każda, ale z pewnością dla większości firm to spore ułatwienie w codziennej pracy. Przyznam, że my zdecydowaliśmy się na system crm dość późno. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego. Ciężko nam było wybrać, ponieważ wiele funkcji w naszej branży było mało przydatnych. Znaleźliśmy firmę : https://www.baseline.pl/dms/ , która wykonała crm dopasowany do naszego biznesu. Zanim system powstał, pokazali nam makiety przed wdrożeniowe, więc wiedzieliśmy jak będzie wyglądał.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: System CRM

Post autor: rumaczek »

Już miałem okazję testować kilka systemów CRM i jak najbardziej jestem do takich rozwiązań bardzo przekonany. Moim zdaniem bardzo fajnie sprawdza się system CRM z firmy https://systemycrmdlafirm.pl/ i jak dla mnie nie ma lepszego rozwiązania na ten moment. Tym bardziej, że ma to wpływ na nasze relacje z klientami.
ODPOWIEDZ