szkolenia

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Mina-72
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2020, 22:00

szkolenia

Post autor: Mina-72 »

Szkolenia dla stylistek - warto takie robić jeśli nie pracuje się w tym zawodzie? Ale chciałoby się nauczyć czegoś dla siebie, ewentualnie żeby robić stylizacje najbliższym? Czy szkoda czasu i kasy?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: szkolenia

Post autor: Pamelka »

A skoro już jesteśmy przy temacie różnych kursów oraz szkoleń, to na jakie kursy i szkolenia warto Waszym zdaniem wysyłać pracowników w swojej firmie? Czy kurs angielskiego się według Was opłaci? Z tego, co wiem, to na przykład jeśli chodzi o Angielski dla firm Poznań, to szkoła Ling Team takie właśnie kursy organizuje - zarówno dla małych, kilkusosobowych firm jak i dla wielkich korporacji. Czy ktoś z Was miał z tą szkołą wcześniej do czynienia?
dużka

Re: szkolenia

Post autor: dużka »

poza takimi typowo zawodowymi szkoleniami warto tez pomyśleć o takich podstawach jak kursy z udzielania pierwszej pomocy. Taka wiedza i umiejętności z pewnością przydadzą się każdemu :) tu warto zerknąć na ofertę firmy TRANSMEDYK https://www.transmedyk.pl/. Doświadczeni ratownicy medyczny, nowoczesny sprzęt szkoleniowy i bardzo atrakcyjne ceny szkoleń.
dosiaa

Re: szkolenia

Post autor: dosiaa »

No to ja planuję właśnie wyrobić sobie kurs tatuażu poznań , ponieważ powiedzmy, że mam w tym zakresie patent. Już od długiego czasu zajmuje się tatuażami, ale z wykorzystaniem henny. Teraz chcę nauczyć się robić prawdziwe.
doznualnoo

Re: szkolenia

Post autor: doznualnoo »

No dobrze, a jak wygląda ogólnie szkolenie z asertywnosci i co w tym obszarze mogę zrobić? Nie mogę się sama zdecydować na odpowiednie kroki, niemniej jednak dla mnie to jest czymś ważnym, by mimo wszystko budować dobrze swój biznes i swoje własne ja. To ważne.
Sławomir

Re: szkolenia

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie szkoleń z zakresu rozwoju osobistego dla Waszej firmy, to zdecydowanie mogę wam polecić sprawdzić ofertę firmy W Stronę Rozwoju, gdzie znajdziecie m.in. szkolenia z obsługi klienta . Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?
baśkaa

Re: szkolenia

Post autor: baśkaa »

Jeśli mówimy o szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, to niedawno natrafiłam na stronę internetową o adresie https://www.ekofit.pl/ . To miejsce naprawdę zapewnia obszerną i wartościową edukację na ten temat, więc być może taka oferta przypadnie wam do gustu.
eryyk

Re: szkolenia

Post autor: eryyk »

Wydaje mi się, że warto zapoznać się z opcją jak skuteczne metody sprzedaży Przeglądając ofertę, zauważyłem, że szkolenia oferowane przez tę platformę są rzeczywiście cenione, a personel angażuje się w obsługę klientów z dużym zaangażowaniem, co jest kluczowe.
ODPOWIEDZ