szkolenia

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Mina-72
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2020, 22:00

szkolenia

Post autor: Mina-72 »

Szkolenia dla stylistek - warto takie robić jeśli nie pracuje się w tym zawodzie? Ale chciałoby się nauczyć czegoś dla siebie, ewentualnie żeby robić stylizacje najbliższym? Czy szkoda czasu i kasy?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: szkolenia

Post autor: Pamelka »

A skoro już jesteśmy przy temacie różnych kursów oraz szkoleń, to na jakie kursy i szkolenia warto Waszym zdaniem wysyłać pracowników w swojej firmie? Czy kurs angielskiego się według Was opłaci? Z tego, co wiem, to na przykład jeśli chodzi o Angielski dla firm Poznań, to szkoła Ling Team takie właśnie kursy organizuje - zarówno dla małych, kilkusosobowych firm jak i dla wielkich korporacji. Czy ktoś z Was miał z tą szkołą wcześniej do czynienia?
dużka

Re: szkolenia

Post autor: dużka »

poza takimi typowo zawodowymi szkoleniami warto tez pomyśleć o takich podstawach jak kursy z udzielania pierwszej pomocy. Taka wiedza i umiejętności z pewnością przydadzą się każdemu :) tu warto zerknąć na ofertę firmy TRANSMEDYK https://www.transmedyk.pl/. Doświadczeni ratownicy medyczny, nowoczesny sprzęt szkoleniowy i bardzo atrakcyjne ceny szkoleń.
ODPOWIEDZ