Tanie książki

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 23:12

Tanie książki

Post autor: Beata »

Jak sądzicie, gdzie najtaniej można kupować książki? Moim zdaniem warto przeglądać oferty antykwariatów takich jak na przykład Literacki24. Zawsze uważałam, że powinno się dawać drugie życie używanym wydaniom, bo wcale nie muszą być zniszczone.
Awatar użytkownika
Sara1994
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 6:34

Re: Tanie książki

Post autor: Sara1994 »

Strona tego antykwariatu to dla mnie wybawienie, szczególnie teraz, kiedy większość czasu spędzam w domu. Kupuję tam głównie komiksy, bo jestem ich ogromną fanką i dzięki zakupom w Literacki24 stale powiększam swoją kolekcję. Polecam każdemu fanowi literatury różnorakiej:)
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Tanie książki

Post autor: dziekizanic »

Ja każdy swój wolny czas poświęcam na czytaniu książek. Ostatnio koleżanka poleciła mi tą książkę: https://www.taniaksiazka.pl/ksiega-drog ... 43902.html muszę przyznać, że fabuła jest całkiem interesująca. Już się nie mogę doczekać aż zacznę ją czytać.
Awatar użytkownika
nudla
Posty: 79
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Tanie książki

Post autor: nudla »

Powiem wam, że w sumie to dawno nie czytałam żadnej ciekawej książki. Poza tym, mimo to że lubię książki to bardziej interesuje mnie teatr, wystawy itd :) Taka rozrywka kulturowa to jest to, co sprawia mi najwięcej przyjemności :) Powiem wam, ze zaczęłam na bieżąco śledzić wydarzenia z https://www.facebook.com/cskwlublinie i sporo ciekawych rzeczy organizują online - sprawdźcie w wolnej chwili :) Mam nadzieję, ze niebawem znów wszystko wróci do normy, koronawirus pójdzie w zapomnienie a my będziemy mogli wybrać się na ciekawy spektakl z rodziną.
Alfrędo98

Re: Tanie książki

Post autor: Alfrędo98 »

Ja bardzo lubię czytać ale oprócz książek lubię czytać również artykuły. Bardzo interesuję się muzyką przez co ostatnio zaczęłam czytać o Stephan Morgenstern ponieważ jest on świetnym muzkiem. Dodatkowo na stronie jest wiele innych tematów. Polecam

monitory z tv led
ODPOWIEDZ