Tłumacz języka rosyjskiego

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
otokar_71
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2021, 12:22

Tłumacz języka rosyjskiego

Post autor: otokar_71 »

Jakich znacie tłumaczy języka rosyjskiego z Warszawy? Mnie obiło się o uszy, że warto nawiązać współpracę z tlumaczka-przysiegla.pl. Zlecaliście coś Pani Danucie? Byliście zadowoleni z realizacji?
Awatar użytkownika
efraim97
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, 0:01

Re: Tłumacz języka rosyjskiego

Post autor: efraim97 »

Kwestie takie jak tłumaczenia poświadczone z języka rosyjskiego to jedna ze specjalności Pani Danuty. Kilka razy współpracowaliśmy i byłem w 100% zadowolony z wykonanego przez nią przekładu. Dba o szczegóły, a to liczy się dla mnie najbardziej.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Tłumacz języka rosyjskiego

Post autor: Pamelka »

A czy ktoś z Was chciałby uczyć się języka rosyjskiego? Jeśli tak, to na pewno warto poznać na początek alfabet rosyjski. Polecam więc zajrzeć na stronę https://www.profi-lingua.pl/blog/alfabe ... a-i-wymowy - znajdziecie tam krótką ściągę z takiego alfabetu ;)
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Tłumacz języka rosyjskiego

Post autor: rumaczek »

Tak naprawdę ja jeszcze nigdy nie miałem nic do tłumaczenia z tego języka obcego, ale oczywiście nie wykluczam również i takiej możliwości. Za to zachęcam do przeczytania tekstu https://dogadamycie.pl/blog/jak-lokaliz ... ketingowa/ gdyż właśnie tam bardzo ciekawie napisano o lokalizacji tłumaczeń.
ODPOWIEDZ