Tłumaczenia na różne okazje

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: Gryksa »

Firma Verbo http://www.verbo.com.pl proponuje kompleksową pomoc przy tłumaczeniach. Zarówno z ich oferta mogą skorzystać klienci indywidualni, także mają tu tłumaczenia dla biznesu. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą jeżeli będziecie potrzebować tego typu usług.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: dziekizanic »

Przy tekstach na poziomie branżowym jeżeli chodzi o umowy i inne dokumenty to na pewno warto skorzystać z pomocy tłumaczy. Bez tego mogą wyjść jakieś nieścisłości, których na pewno żadna strona sobie nie życzy. Dlatego zachęcam do skorzystania z pomocy biura https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe Świetnie spiszą się w przypadku pomocy w biznesie
Awatar użytkownika
nudla
Posty: 79
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: nudla »

Zdecydowanie najlepiej będzie postawić na biura tłumaczeń. Takie firmy jak https://dogadamycie.pl/ kompleksowo pomagają przy tego typu usługach. Mam nadzieję, że ich oferta zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: Pamelka »

A kto z Was samodzielnie robi sobie tłumaczenia? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski ofertę profesjonalnego kursu języka angielskiego organizowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua. Pomyślałam, że chyba bardziej opłaca się zrobić sobie taki kurs i tłumaczyć wszystko samodzielnie... a Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
kangurek
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2019, 21:10

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: kangurek »

Zgodzę się z tym, że jest wielu bardzo dobrych tłumaczów językowych ale zdecydowanie długo się do nich czeka a poza tym do takich nie należą. Dlatego zastanawiam się czy by nie zapisać się na jakiś bardziej intensywny kurs językowy i samej nie tłumaczyć. Ale jak się nie spróbuje to się nie przekona. I tak trafiłam na intensywny kurs języka angielskiego do szkoły Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-we ... intensywne w której to take kursy prowadzą. Teraz to co mogę to sama tłumaczę i dzięki temu zaoszczędzamy czas i pieniądze
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: Antonika »

Z pewnością biura tlumaczeń sprawdzą się idealnie na takie okazje. Powinniście w pierwszej kolejności poszukać pomocy w takich firmach. Sprawdźcie sobie może ofertę od http://www.sct-tlumaczenia.pl Myślę, że spokojnie pomogą;)
Awatar użytkownika
Heniutek99
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:03

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: Heniutek99 »

Mam znajomego który kilka lat leczył się za granicą i jak wracał potrzebował dobrego tłumacza od dokumentacji medycznej by nasi lekarze połapali się co z czym i jak go dalej prowadzić. Korzystał z usług biura jakim jest https://tlumaczenia-gk.pl/medyczne znalazł tutaj naprawdę ciekawą oferte i skorzystał. Był bardzo zadowolony z ich poziomu.
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: ayla »

Niezależnie od rodzaju branży oraz języka możecie zgłosić się do biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-ekspresowe/ , oni nawet oferują tłumaczenia ekspresowe. Jeżeli macie więc coś do przetłumaczenie w naprawdę krótkim czasie możecie na nich polegać. Oczywiście warto tutaj zaznaczyć, że to nie ma żadnego wpływu na jakość. Wszystkie treści są zawsze starannie opracowane.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 81
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: Serferka »

Szukając tak kogoś do pomocy, właśnie przy różnych okazjach, różnych tłumaczeniach, warto zainteresować się biurami tłumaczeń. Ja mam same dobre wspomnienia z takimi miejscami, a trochę tłumaczeń już potrzebowałam. Również tu można liczyć na inne usługi, usługi korekcyjne jak sprawdzanie tekstu po angielsku, czy też w innych językach.
moło

Re: Tłumaczenia na różne okazje

Post autor: moło »

Wszystko zależy od tego jakiego tłumacza potrzebujesz, jeżeli chodzi o język angielski to gorąco polecam stronę http://kolodziej-albion.com.pl Jest to prawdziwy znawca tego języka, radzi sobie nawet z dokumentacjami medycznymi. Na pewno będzie to świetne rozwiązanie dla Ciebie.
ODPOWIEDZ