Tłumaczka przysięgła

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2020, 8:22

Tłumaczka przysięgła

Post autor: Kaja »

Cześć! Potrzebuję znaleźć kogoś, kto zna się tłumaczeniu dokumentów samochodowych z języka angielskiego na polski. W sieci trafiłam na ofertę tlumaczka-przysiegla.pl. Korzystaliście z usług Pani Danuty? Polecacie się z nią skontaktować?
Awatar użytkownika
gustawa-83
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2020, 23:05

Re: Tłumaczka przysięgła

Post autor: gustawa-83 »

Pani Danuta wykonuje też tłumaczenia aktu ślubu i innych podobnych dokumentów. Przede wszystkim ma wiedzę z wielu dziedzin i stosuje odpowiednią terminologię, dlatego też jej przekłady są tak wysokiej jakości. To nie jest tylko moje zdanie, bo poleca ją naprawdę dużo osób:)
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Tłumaczka przysięgła

Post autor: Pamelka »

A skoro już o języku angielskim mowa, to czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś jakiś kurs języka angielskiego? Jeśli tak, to w jakiej szkole? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy organizuje. Jak sądzicie, czy warto się tam na taki kurs zapisać?
Żonkil

Re: Tłumaczka przysięgła

Post autor: Żonkil »

W momencie gdy mamy taką potrzebę to oczywiście samo korzystanie z usług tłumacza przysięgłego jest niezwykle istotne. Ja po przeczytaniu wpisu na stronie https://teoriabiznesu.pl/firma/tlumacze ... entow-pdf/ także na ten moment chcę dokumenty PDF dać do tłumaczenia.
ODPOWIEDZ