Transport międzymiastowy

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Ildefonsa_78
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2019, 7:50

Transport międzymiastowy

Post autor: Ildefonsa_78 »

Jeżeli poszukujecie wygodnego transportu między miastami i nie chcecie tłuc się autobusami, polecam firmę http://pptaxi.pl/. Jechałam z Krakowa do Katowic po ostatniej fazie przeprowadzki i musiałem zabrać ze sobą jeszcze parę walizek. Nie było problemu z bagażem, podjazd pod drzwi. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: ayla »

Natomiast jakby was interesował transport z HDS, ponadgabarytowy, czy też niskopoziomowy to możecie zgłosić się do firmy http://www.trans-stal.pl/ , która posiada odpowiednie maszyny do przewozu najróżniejszych materiałów czy sprzętów. Dzięki nim możecie wszystko przewieźć sprawnie i w pełni bezpiecznie. Co jest bardzo istotne.
Awatar użytkownika
bauch.lupe
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2020, 14:11
Lokalizacja: Strawczyn

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: bauch.lupe »

Prowadzenie firmy transportowej jest opłacalne, ale na dłuższe odległości. Bliższy transport międzymiastowy obecnie podupada. Część przewoźników wykupuje nowe zabudowy busów po przewozu osób. Wyższy standard świadczonych usług przekłada się na lepsze zarobki. Ta firma zajmuje się tego typu zleceniami - https://bus-center.com.pl/aktualnosci/ Myślę, że warto zaznajomić się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
sethfadel
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 8:57

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: sethfadel »

Prowadzenie firmy zajmującej się transportem busami wymaga czasami zakupu zabudowy do busa. Gdzie najlepiej dokonać zakupu tego typu zabudowy? Dziękuje za pomoc.


________________________________________________________
zabudowy busów kielce
Awatar użytkownika
emem
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:40

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: emem »

A tutaj https://pks-sa.com/oferta/serwis-drobni ... ajowy.html już zaglądaliście? Jest tam firma, która między innymi zajmuje się transportem krajowym. Mają wiele pojazdów dopasowanych do konkretnych potrzeb. Trzeba przede wszystkim korzystać z profesjonalnych rozwiązań. Powierzamy takiej firmie towar wiele wart i chcemy, aby dotarł on do celu.
Awatar użytkownika
jeanie.medhurst
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2020, 19:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: jeanie.medhurst »

Teraz to chyba najlepiej korzystać z własnego auta...
Awatar użytkownika
legros.gerson
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2020, 8:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: legros.gerson »

Taki transport to na pewno znacznie większa wygoda niż te małe busy przewoźne.
Baśka

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: Baśka »

Nam w firmie z kolei potrzebna będzie do rozkręcenia spedycja międzynarodowa i myślimy o tej firmie - https://logit.com.pl/organizacja-transportu-logit/ Widziałam, że świadczy kompleksowe usługi transportowe w zakresie przewozu jak i od strony administracyjnej. Pojazdy są dopasowane do rodzaju przewożonych towarów i dodatkowo w razie konieczności także możliwy jest transport morski lub kolejowy.
Jaśka

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: Jaśka »

W takich transportach na pewno musimy zadbać o relacje osób pracujących i przewożących produkty. Jest to ważny element dla biznesu. Poczytasz o tym na http://di.com.pl/jak-nawiazac-lepsze-ko ... owki-65205 . Czasem takie wskazówki sprawdzają się idealnie do ulepszenia pracy w firmie.
przemysławsadlak

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: przemysławsadlak »

Mam duże doświadczenie w przewozach zagranicznych z racji tego, że już od kilku ładnych lat pracuje na stałe w Anglii a do ojczyzny zjeżdżam tylko na święta i w wyjątkowe okazje. Z racji tego wiem, że firma Mike Bus posiada zdecydowanie najsprawniejsze busy do anglii, z jakich korzystałem.
Kłoz

Re: Transport międzymiastowy

Post autor: Kłoz »

Dla lepszego zarządzania flotą w swojej firmie u nas pomaga naprawdę konkretnie system Flotman https://www.flotman.pl/ który daje duże możliwości dla naszej floty, przy tym skutecznie ograniczając koszty ich utrzymania na poziomie ok. 1/5 co jednak jest znaczącym wynikiem. Jednocześnie zapewniając też mając kontrolę nad zużyciem paliwa, stanu technicznego, czy oczywiście dokładne lokalizacje GPS.
ODPOWIEDZ