Transport międzynarodowy

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Żaneta1991
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, 14:11

Transport międzynarodowy

Post autor: Żaneta1991 »

Z jakimi firmami oferującymi transport międzynarodowy polecacie nawiązać współpracę? Wydaje mi się, że jedną z korzystniejszych ofert ma textrapoland.eu. Słyszeliście o nich? Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
Dżem_70
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 6:40

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: Dżem_70 »

To, co charakteryzuje firmę Textra to przede wszystkim kompleksowość, ale i profesjonalizm. Usługi takie jak transport, spedycja czy logistyka magazynowa nie mają przed nimi tajemnic. Zawsze można liczyć na ich profesjonalne podejście i zaangażowanie. Polecam!
graż

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: graż »

Jeżeli prowadzicie magazyn to na pewno przyda się wam sprawdzona firma transportowa. Magazyn to przecież nie tylko przechowywanie różnych towarów, te towary muszą przyjechać, wyjechać, co chwile w magazynie jest ruch. W firmie https://translogis.pl/ możecie liczyć na kompleksowe usługi transportu międzynarodowego. Polecam sprawdzić!
Kwaś

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: Kwaś »

Z firm transportowych z jakimi miałam okazję współpracować to najbardziej polecam wam firmę http://astonpartner.pl U mnie sprawdziła się idealnie.
maśka

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: maśka »

a korzystaliście może z spedycja morska? Ja właśnie zainwestowałam w usługi firmy http://magemar.com.pl i jestem z nich mega zadowolona. Możesz się z nimi skontaktować. Gwarantują bardzo dobre warunki współpracy w przystępnych cenach. wiec dzwoń jak cos i załatwiaj :D
miły

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: miły »

Jeśli poszukujecie firmy, zajmującej się logistyką, to zdecydowanie polecam zajrzeć pod ten link https://toplogistic.pl/ gdzie znajdziecie tego typu firmę, która działa naprawdę na bardzo wielu płaszczyznach, dlatego warto sprawdzić ich ofertę, tak mi się przynajmniej wydaje.
Mirosław44

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: Mirosław44 »

Transport najlepiej zlecić profesjonalnej firmie transportowej. Bez wątpienia taką firma jest firma Logit - https://logit.com.pl/
Współpracują z wieloma podmiotami w zakresie transportu i spedycji. Zaawansowane technologicznie centrum logistyczne z dużymi powierzchniami magazynowymi oraz profesjonalne procesy ich obsługi pozwalają im świadczyć kompleksowe usługi z zakresu spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Transport drogowy, kolejowy, morski ? - nie ma problemu.

he gru sp. z o.o
Jędruś

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: Jędruś »

Jeśli chodzi o transport międzynarodowy to warto powierzyć go sprawdzonej spedycji jak na przykład ta https://symlog.eu/ Mają wiele lat doświadczeń i obsłużą wszelkie zlecenie. Ostatnio wprowadzili stałe połączenie kolejowe z Chinami więc zainteresuj się bo to najlepszy wybór dla twojej firmy.
BłażejSz

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: BłażejSz »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań ciekawych możliwości dla rozwoju biznesu związanego z transportem i jednocześnie dopracowania poszczególnych aspektów w firmie to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na takie możliwości jak system Flotman który daje duże możliwości biznesowe dla pracowników, aby móc mieć pod kontrolą firmę, flotę samochodów i jednocześnie codzienne raportują zadania.
jadźka

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: jadźka »

Przede wszystkim trzeba zapewnić sobie jak i przewożonemu ładunkowi bezpieczeństwo. Z https://safewayfx2.com/ mamy zapewniony monitoring martwego pola, a także 24h monitorowanie przestrzeni ładunkowej, więc moim zdaniem warto nawiązać kontakt z tą firmą.
ODPOWIEDZ