BHP

W tym dziale poruszamy tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Przemysł_85
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2022, 2:36

BHP

Post autor: Przemysł_85 »

Czy ktoś z Was robił certyfikat ISO związany z BHP? Konkretnie chodzi o taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php - podobno bardzo trudno jest go zdobyć. Czy to prawda? Jeśli tak, to czy macie jakieś dobre rady na to, żeby ten proces trochę ułatwić? Jestem pewna, że znajdzie się tu dobra dusza, która będzie w stanie coś podpowiedzieć. Wierzę w moc tego forum :)

ogrody żabińca opinie
malik

Re: BHP

Post autor: malik »

Bezpieczeństwo jest sprawą zasadniczą we wszystkich miejscach, gdzie istnieje ryzyko. Na przykład w magazynach, gdzie trzymane są farby, lakiery albo inne materialy łatwopalne, wymagana jest FUMO ocena zagrożenia wybuchem . Te materiały mogą stwarzać niebezpieczeństwo dlatego należy postępować odpowiednio.

stefania korżawska herbatka mistrzowska
Błażej

Re: BHP

Post autor: Błażej »

Wszystko to co de facto jest związane z BHP jak dla mnie jest również bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że jak najbardziej warto jest o tych sprawach pamiętać. Jak byście natomiast potrzebowali dobrych znaków BHP to zawsze w sklepie https://znaki-bhp.pl/ są one oczywiście dostępne.
lezia

Re: BHP

Post autor: lezia »

Orientujecie się może, ktora firma oferuje badania środkowiska pracy? Póki co, udało mi się znaleźć namiar na EKOFIT i z tego co widzę, to mają bardzo rozbudowaną ofertę. Dajcie znać, czy ktoś z was miał już okazję podjąć współpracę z tą firmą.
ODPOWIEDZ