Dobry fachowiec poszukiwany

W tym dziale poruszamy tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Tadea-90
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, 7:37

Dobry fachowiec poszukiwany

Post autor: Tadea-90 »

Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa i co prawda jeszcze nie potrzebuję na gwałt, ale zbieram namiary na różnych fachowców. Kto zajmuje się czymś takim jak naprawa pralek w okolicy Prądnika Czerwonego? Kto zajmuje się naprawą telewizorów i sprzętu audio? I który mechanik samochodowy jest godny polecenia? Możecie podrzucić namiary na takich sprawdzonych ludzi lub firmy? Zależy mi na jakości usługi nie na najniższej cenie.
telimena10

Re: Dobry fachowiec poszukiwany

Post autor: telimena10 »

Z swojej strony mogę dać namiary na firmę zajmującą się praniem tapicerki meblowej. Mam tu na myśli firmę Johanacar. Oto link do ich ciekawej oferty w bardzo rozsądnej cenie https://johanacar.pl/oferta/pranie-tapicerki-krotoszyn Jest to grupa fachowców z wiedzą, umiejętnościami i sporym doświadczeniem. Świadczą usługi na wysokim poziomie zachowując najwyższą jakość. Już po fakcie mogę powiedzieć, że firma Johanacar jest godna polecenia. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Słowa złego nie można powiedzieć.
joaśkaa

Re: Dobry fachowiec poszukiwany

Post autor: joaśkaa »

Myślę, że również godne rozważenia będą Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Są one rzeczywiście starannie wykonane i efektywnie usuwają wodę.
ODPOWIEDZ