Płytki do salonu

W tym dziale poruszamy tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
filip78
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2022, 18:25

Płytki do salonu

Post autor: filip78 »

Długo się zastanawialiśmy jak wykończyć nasz dom, konkretnie nie wiedzieliśmy co położyć na podłodze w salonie - panele czy kafelki, w końcu podjęliśmy decyzję, że jednak kafelki będą bardziej praktyczne, tym bardziej, że będziemy mieli ogrzewanie podłogowe. Postawiliśmy na Porcelanosa oxford natural czyli płytki imitujące drewno, myślę, że to strzał w dziesiątkę.
smakust

Re: Płytki do salonu

Post autor: smakust »

Jestem pewna, że każdy z nas ma sporo do powiedzenia, ale jak już mamy mówić co nieco o tym, co wy widzicie, to ja mam wrażenie, że naprawdę fajną opcją będzie szukanie możliwości. I na pewno farby zewnętrzne do drewna będą dla mnie okej, jak i takie, którymi mogę zabezpieczyć płytki kuchenne.
opium

Re: Płytki do salonu

Post autor: opium »

To moze cos w stylu limone ceramica arbaro desert ? moim zdaniem fajnie by sie prezentowalo, a masz jednak duzo lepsza trwalosc niz panele no i latwiej utrzymac w czystosci
salamandiks4

Re: Płytki do salonu

Post autor: salamandiks4 »

Podczas remontu mojego mieszkania skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu internetowego z płytkami Ceramic Studio - płytki do łazienki i jestem bardzo zadowolony. Posiadają bardzo dużo produktów, jest w czym wybierać.
ODPOWIEDZ