Firma Flotman Kraków

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2020, 17:50

Firma Flotman Kraków

Post autor: Eazy »

Kochani potrzebuję opinii o firmie Flotman z Krakowa, ponieważ jestem na pare dni przed podpisaniem z nimi sporej umowy. W zapewnieniach wszystko wygląda świetnie, tylko ciekawe jak w praktyce - czy ktoś z Was miał kontakt z tą firmą?
Awatar użytkownika
majes
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:28

Re: Firma Flotman Kraków

Post autor: majes »

Jezeli chcesz sprawdzic firme i masz jakies watpliwosci - to bardzo dobrze. Polecam w pierwszej kolejnosci upewnic sie czy firma nie jest w upadlosci albo na skraju bankructwa - sa strony specjalizujace sie w takich raportach, z tego co widzialem to koszt 50-100 zl za najprostszy raport i masz go tego samego dnia.
Awatar użytkownika
Yungo
Posty: 11
Rejestracja: 09 sty 2020, 10:42

Re: Firma Flotman Kraków

Post autor: Yungo »

Eazy pisze: ↑01 cze 2020, 13:18 Kochani potrzebuję opinii o firmie Flotman z Krakowa, ponieważ jestem na pare dni przed podpisaniem z nimi sporej umowy. W zapewnieniach wszystko wygląda świetnie, tylko ciekawe jak w praktyce - czy ktoś z Was miał kontakt z tą firmą?
Z systemem Flotman myślę, że spotkała się większość kierowców w naszym kraju. Na moje wyczucie to najpopularniejszy system nadozru GPS na ten moment - nic dziwnego, bo ceny mają bardzo przystępne. Aplikacja jest ciągle rozwijana, pojawiają się ostatnio moduły do zarządzania np carpoolingiem. Sama firma działa na rynku od lat więc nie masz się czego bać i myślę, że będziesz zadowolony z takiego wyboru.
Awatar użytkownika
majes
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:28

Re: Firma Flotman Kraków

Post autor: majes »

Yungo pisze: ↑03 cze 2020, 12:16
Eazy pisze: ↑01 cze 2020, 13:18 Kochani potrzebuję opinii o firmie Flotman z Krakowa, ponieważ jestem na pare dni przed podpisaniem z nimi sporej umowy. W zapewnieniach wszystko wygląda świetnie, tylko ciekawe jak w praktyce - czy ktoś z Was miał kontakt z tą firmą?
Z systemem Flotman myślę, że spotkała się większość kierowców w naszym kraju. Na moje wyczucie to najpopularniejszy system nadozru GPS na ten moment - nic dziwnego, bo ceny mają bardzo przystępne. Aplikacja jest ciągle rozwijana, pojawiają się ostatnio moduły do zarządzania np carpoolingiem. Sama firma działa na rynku od lat więc nie masz się czego bać i myślę, że będziesz zadowolony z takiego wyboru.
Jeżeli to co napisał Yungo o tej firmie jest prawdą nie ma sensu jej sprawdzać i wydawać dodatkowo pieniądze na jakiś raport - może nie znasz tej marki bo nie obracasz sie w danej branży
Awatar użytkownika
Kolenz
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:17

Re: Firma Flotman Kraków

Post autor: Kolenz »

Z chęcią wezmę sobie pod uwagę i mam nadzieję, że z Waszą pomocą podejmę racjonalną decyzję dla naszego biznesu bo rzeczywiście wymaga trochę poprawek i zadbania o lepszą organizację czasu oraz pracy.
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2020, 17:50

Re: Firma Flotman Kraków

Post autor: Eazy »

Dzieki za pomoc, podpisallem juz jakis czas temu umowe. Aktualnie sledze flotmana regularnie, bo wrzucaja ciekawe artykuly branzowe, nt aktualnej sytuacji, to na pewno plus dla nich. A ostatnio odkrylem ich tez na youtube https://www.youtube.com/user/flotmanpl/videos
ODPOWIEDZ