Choinka - gdzie kupić?

Wątek dla wielbicieli ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy urządzaniu ogrodu, sadzeniu kwiatów i krzewów i pielęgnacji roślin.
Awatar użytkownika
rudka
Posty: 59
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:34

Choinka - gdzie kupić?

Post autor: rudka »

Gdzie według Was warto kupować drzewka świąteczne? Mam na myśli takie naturalne typu jodła kaukaska czy świerk kłujący. Ktoś polecał mi plantację https://www.choinki.pl/ . Proszę o Waszą poradę.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Choinka - gdzie kupić?

Post autor: Pamelka »

Wszystko zależy od tego, czy chcesz kupić choinkę sztuczną czy też żywą. Jeśli interesują Cię sztuczne choinki sklep internetowy http://happenings.pl/choinki-na-boze-narodzenie ma ich bardzo szeroki wybór. Polecam rozejrzeć się tam przed świętami, na pewno uda Ci się coś wybrać ;)
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2019, 10:14

Re: Choinka - gdzie kupić?

Post autor: Czajka »

Choinek wcale nie trzeba szukać na święta, a wystarczy wyjść do sklepu i prawie w każdym markecie albo na ryneczku dostaniecie pachnące drzewka. Ja to myślę o prezentach, jakie podarować moim bliskim na Gwiazdkę. I chyba jednym z nich będą filmy albo listy od Mikołaja. Pewnie się śmiejecie i dziwicie z mojego pomysłu. Jednak wystarczy, że wejdziecie na tą stronę www.listymikolaja.pl i sami zobaczycie, że jest to możliwe.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Choinka - gdzie kupić?

Post autor: dziekizanic »

Mamy mają podstawowe oczekiwania - chcą odpocząć. Dajcie im to - https://prezentmarzen.com/swieta-dla-dzieci/ A będą zadowolone. Nie musicie wydawać na prezenty setek złotych - niech to będzie coś, co zapewni im relaks.
Tyśka

Re: Choinka - gdzie kupić?

Post autor: Tyśka »

Choinkę pewnie jak co roku zakupimy żywą na targu. Ale za to już powoli rozglądamy sięza ozdobami świątecznymi - https://www.e-sas.pl/zielonydom/artykul ... narodzenie W tym roku chciałabym o to zadbać dużo wcześniej, tak, że kiedy święta już nadejdą wszystko będą miała na spokojnie ogarnięte i udekorowane.
ODPOWIEDZ