Protesty antyindyjskie po tym, jak wojska zabiły 5 rebeliantów w Kaszmirze

Wątek dla wielbicieli ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy urządzaniu ogrodu, sadzeniu kwiatów i krzewów i pielęgnacji roślin.
ładny

Protesty antyindyjskie po tym, jak wojska zabiły 5 rebeliantów w Kaszmirze

Post autor: ładny »

Obrazek


Pięciu podejrzanych rebeliantów i żołnierz armii zginęło w piątek w strzelaninie w kontrolowanym przez Indie Kaszmirze, która wywołała antyindyjskie protesty i starcia między siłami rządowymi a lokalnymi mieszkańcami, poinformowali urzędnicy.

Strzelanina wybuchła wkrótce po tym, jak dziesiątki policji i żołnierzy walczących z rebeliantami rozpoczęły operację w oparciu o informację, że สล็อต เติม True Wallet bojownicy byli obecni w wiosce w południowym dystrykcie Pulwama pod koniec czwartku, podała policja.

Policja poinformowała, że ​​w piątkowej strzelaninie zginęło pięciu bojowników, a ranny w nocy żołnierz indyjski zmarł w szpitalu wojskowym. Inspektor generalny Vijay Kumar nazwał operację „wielkim sukcesem”.

Gdy szalały walki, w sąsiedztwie wybuchły antyindyjskie protesty na znak solidarności z rebeliantami. Policja wystrzeliła gaz łzawiący i śrut ze strzelby, aby powstrzymać dziesiątki rzucających kamieniami młodych mężczyzn przed maszerującym w okolicy.

Protestujący skandują hasła takie jak „Idź do Indii, wracaj” i „Chcemy wolności”. Nikt nie został ranny w starciach.

Siły rządowe zintensyfikowały operacje przeciwko antyindyjskim rebeliantom w regionie, który jest podzielony między Indie i Pakistan i w całości objęty roszczeniami obu stron. Podejrzani bojownicy dokonywali również ataków na policję iw jednym przypadku zabili dwóch członków rodziny funkcjonariusza policji.