Modowe trendy

Szukasz sprzętu sportowego? Chcesz kupić rower? To temat, w którym dzielimy się opiniami o sklepach z artykułami do uprawniania sportów.
Awatar użytkownika
komandzi
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:00

Modowe trendy

Post autor: komandzi »

Zdarz wam się czasem poczytać jakieś blogi modowe? Sprawdzanie tego co jest teraz trendy i czym warto się zainteresować? Bo ja czytałam takie https://e-stilomalbork.pl/ , miejsce i tam pojawia się wiele fajnych artykułow.
Awatar użytkownika
betin
Posty: 7
Rejestracja: 12 paź 2019, 9:48

Re: Modowe trendy

Post autor: betin »

ja nie za bardzo lubię modę - wolę swój styl
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Modowe trendy

Post autor: Pamelka »

A czy wiecie, jakie są aktualne trendy jeśli chodzi o perfumy męskie? Na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/blog/porad ... skich-2020 trafiłam ostatnio na specjalny ranking zapachów męskich, najpopularniejszych w roku 2020 :) Polecam się z nim zapoznać, jeśli interesuje Was ten temat ;)
gacuś

Re: Modowe trendy

Post autor: gacuś »

Muszę przyznać że nie podążam za modą dla mnie najważniejsza jest wygoda, a szczególnie wygoda w trakcie treningu. Dlatego bezrękawniki damskie i również inne rzeczy kupuje w sklepie internetowym Prosport24. Z czystym sumieniem mogę polecić, maja dobrej jakości rzeczy i w dobrych cenach.
JaromirWąsik

Re: Modowe trendy

Post autor: JaromirWąsik »

Widziałem ostatnio prezentację butów, które ktoś wykonał przez skanowanie 3d. Jakoś była fotograficzna, a buty prezentowały się bardzo realistycznie. Ciekawe ile czasu zajęło przygotowanie takiego modelu? Widziałem kiedyś na targach takie skanery i dawały imponujące rezultaty.
Grażynka55

Re: Modowe trendy

Post autor: Grażynka55 »

Ohhh... ja to bardzo lubię blogi modowe. Uwielbiam czytać Vogue i Wysokie Obcasy, chociaż ten drugi to raczej mnie o modzie. Nie lubię tych wszystkich szmatławców, bo koło prawdziwej mody to nawet nie stało... Nie wiem, co się dzieje, ale ludzie nie powinni czerpać stamtąd modowych inspiracji.

___
okna katowice
ODPOWIEDZ