Siłownia

Szukasz sprzętu sportowego? Chcesz kupić rower? To temat, w którym dzielimy się opiniami o sklepach z artykułami do uprawniania sportów.
Norteś

Siłownia

Post autor: Norteś »

Planujemy otworzyć siłownię (tak wiem, że to kiepski na to czas) ale ja nie o tym, poszukuję firmy, która zajmuje się malowaniem linii. Chodzi mi o to, że takie oznakowanie poziome sprawi, że będziemy mogli wydzielić różnego rodzaju strefy w klubie, fitness, wolnych ciężarów, cardio itp.
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Siłownia

Post autor: Gryksa »

Siłownie niestety zamknięte i nie zapowiada się żeby było inaczej w najbliższym czasie. Ja już przekonałam się do treningów w domu, mam wszystko fajnie rozpisane i wcale nie musiałam dużo wydawać na sprzęt do ćwiczeń. Na stronie https://www.ceneo.pl/Stepy_i_steppery znalazlam świetne steppery, polecam spróbować takiego treningu.
Siłka

Re: Siłownia

Post autor: Siłka »

O skoro chcecie otwierać siłownię to potrzebny wam będzie sprzęt który z całą pewnością znajdziecie na tej stronie https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy-948.html Sprzęt siłowy, sprzęt do fitnessu i różne inne. Zaglądnijcie na ich stronę, prowadzą również ciekawego boga z którego można się wiele dowiedzieć.
ODPOWIEDZ