Wypromowanie firmy

Szukasz sprzętu sportowego? Chcesz kupić rower? To temat, w którym dzielimy się opiniami o sklepach z artykułami do uprawniania sportów.
Awatar użytkownika
Dziania
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Wypromowanie firmy

Post autor: Dziania »

Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Wypromowanie firmy

Post autor: Pamelka »

Moim zdaniem w wypromowaniu firmy i marki skutecznie może pomóc jakaś dobra agencja brandingowa, zajmująca się kreowaniem wizerunku. Na stronie https://44branddesign.com/portfolio/corporate-identity/ możecie sobie obejrzeć portfolio agencji Czteryczwarte z Warszawy, polecam ;)
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:54

Re: Wypromowanie firmy

Post autor: heniutek »

Kolega ostatnio przekonał się, że działający niedaleko nas flagi producent robi kawał dobrej roboty. Zamawiał sporo różnego rodzaju flag, dlatego też miał spory materiał porównawczy. Zamawiał też w innej firmie flagi niskobudżetowe, jednakże jakość była proporcjonalna do ceny, po kilku tygodniach, a w kilku przypadkach nawet i po kilku dniach, flagi nie nadawały się do użytku. Dlatego warto inwestować w solidną jakość, dzięki czemu flagi po kilkunastu tygodniach wyglądają jak nowe.

pozycjonowanie gruper
ODPOWIEDZ