Kolorowe bluzy z nadrukiem

Wszystko o modzie, ubraniach i projektantach. Gdzie kupować najlepszą odzież w dobrych cenach, jak szukać rabatów, jak polować na wyprzedaże.
Awatar użytkownika
whywelose
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:09

Kolorowe bluzy z nadrukiem

Post autor: whywelose »

Kolorowe bluzy z nadrukiem, Pemilles - show yourself, personalizacja, hoodies, t-shirts, longsleeves, sklep z bluzami, sklep z ciuchami, sklep odzieżowy, polska marka, polska marka steetwear.
Awatar użytkownika
michalekk
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 0:40

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem

Post autor: michalekk »

Przed zakładaniem tego typu tematu warto skorzystać z opcji szukaj na forum. Dużo tego tutaj już było.
Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem

Post autor: Pamelka »

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ładne, męskie, markowe bluzy w outlecie internetowym https://pepegi.eu/pol_m_Mezczyzni_Odzie ... y-183.html. Jeśli wcześniej nie mieliście okazji, to polecam się tam rozejrzeć, bo odzież jest naprawdę fajna, a ceny są mocno konkurencyjne ;)
Kośka

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem

Post autor: Kośka »

Natomiast jeżeli chodzi o tanie bluzki damskie hurt to na pewno warto wymienić tutaj moją ulubioną hurtownię MotionFashion w którym bierzemy ubrania do naszego sklepu odzieżowego. Zawsze dobre ceny, profesjonalizm obsługi i rozbudowana oferta produktów oczywiście podążając za najnowszymi trendami. Mam nadzieję, że wszystko się uda i oczywiście oby biznes się rozwijał!
Awatar użytkownika
Elka
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 13:00

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem

Post autor: Elka »

Nadruki chyba powoli wychodzą z mody. Przynajmniej ja tak uważam. Teraz bardziej popularne są jednolite kolory, nieregularne cięcia itp. Sklep Sówka ma spory wybór takich damskich bluz i zdecydowanie warto rzucić okiem. Zostawiam namiar https://sowkasklep.pl/pl/127-modne-bluzy-damskie , bo asortyment szeroki, ceny dobre, a same bluzy świetnie się prezentują.
ODPOWIEDZ