Portfel

Wszystko o modzie, ubraniach i projektantach. Gdzie kupować najlepszą odzież w dobrych cenach, jak szukać rabatów, jak polować na wyprzedaże.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Portfel

Post autor: Kawoszka »

Gdzie kupię ładny, męski skórzany portfel na prezent?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Portfel

Post autor: Pamelka »

Jeśli szukasz jakiegoś ładnego, eleganckiego, męskiego skórzanego portfela, to zostawiam Ci link do sklepu internetowego SOLIER, w którym znajdziesz bardzo szeroki wybór tego typu asortymentu. Jakość produktów jest tam bardzo szeroka, natomiast ceny wcale nie są wygórowane ;) Polecam się rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Portfel

Post autor: dziekizanic »

Jak dla mnie to bardzo dobrym sklepem internetowym jest ten: https://rovicky.eu/, gdzie znajdziecie naprawdę świetne rzeczy. Ja szukałam akurat portfela i paska dla mojego męża. Mają naprawdę bardzo ładne produkty i cenowo również są spoko. Zdecydowanie wam polecam sprawdzić.
Awatar użytkownika
wujas
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2019, 9:09

Re: Portfel

Post autor: wujas »

Ja kupilem dla brata portfel marki TH z takiej troche surowej skory i jest bardzo zadowolony
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Portfel

Post autor: Lydia »

Jak portfel to tylko z firmy Money Kepper, jest to polska firma oferująca naprawdę świetnej jakości portfely w dobrych cenach. Kupuję już od nich od dawna i nic złego nie mogę powiedzieć. ;)
Awatar użytkownika
Artemida
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:44

Re: Portfel

Post autor: Artemida »

A byłaś już w sklepie,gdzie swoje produkty oferuje marka ADAM BARON https://adam-baron.pl/ ?
Warto do nich zajrzeć,kupisz tu portfel elegancki,wykonany starannie z naturalnej skóry bydlęcej.Mając go przy sobie każdy mężczyzna poczuje się kimś wyjątkowym,będzie bowiem w posiadaniu oryginalnego portfela,marki , która słynie z dbania o każdy szczegół,z dokładności i poczucia estetyki.
Awatar użytkownika
onie.yundt
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:27
Lokalizacja: Starachowice

Re: Portfel

Post autor: onie.yundt »

Na Zalando jest ogromny wybór. Mowa o portfelu eleganckim dla mężczyzny?
Awatar użytkownika
fgreen
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portfel

Post autor: fgreen »

Dla mnie to również zbyt oklepany pomysł jak na prezent.
ODPOWIEDZ