reklama dla firmy

Wszystko o modzie, ubraniach i projektantach. Gdzie kupować najlepszą odzież w dobrych cenach, jak szukać rabatów, jak polować na wyprzedaże.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
raduś

Re: reklama dla firmy

Post autor: raduś »

Tu mogę polecić agencję https://marketingbialystok.pl/ która dla mojej firmy pomogła budować świadomość istnienia mojej marki. Całość realizowali poprzez marketing internetowy, w którym specjalizują się od lat. Są sprawni, uczciwi i przede wszystkim profesjonalni w tym co robią.
jadźka

Re: reklama dla firmy

Post autor: jadźka »

Bardzo ważne jest również by dobrać odpowiednie wizytówki dla swojej firmy. Ostatnio nawet znalazłam bardzo ciekawy artykuł jak http://www.bpcomp.pl/5-najbardziej-niet ... -wizytowek i tutaj właśnie poznałam ich rodzaje, więc bez problemu wybrałam coś dla swojej firmy
ODPOWIEDZ