Sklep tymczasowy

Wszystko o modzie, ubraniach i projektantach. Gdzie kupować najlepszą odzież w dobrych cenach, jak szukać rabatów, jak polować na wyprzedaże.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:54

Sklep tymczasowy

Post autor: heniutek »

Kolega będzie musiał wykonać remont generalny swojego sklepu. Pomyślał więc o tym, że na ten czas może wykorzystać hale namiotowe Warszawa. Ogrzewanie takiego namiotu sprawia, iż pogoda zimowa nie będzie tutaj problemem. Dzięki temu sprzedaż mogłaby być ciągła, by firma ciągle zarabiała. Taki remont potrwa około 3-5 miesięcy, warto więc zadbać o to, by klienci ciągle byli.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Sklep tymczasowy

Post autor: rumaczek »

Ja jestem dziś wielkim zwolennikiem sklepów internetowych więc w tym kierunku myślę, że należy się rozwijać. Dlatego tak samo jak czytałem o płatnościach mobilnych https://www.cashbill.pl/blog/platnosci- ... aplikacji/ to jestem przekonany, że akurat ta gałąź płatności będzie się cały czas rozwijała.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Sklep tymczasowy

Post autor: rumaczek »

Muszę jeszcze przyznać, że nawet jak ustawiamy sklep tymczasowy to bardzo ważną kwestią jest to, aby miał on już wdrożony moduł płatności internetowych. Osobiście korzystam z rozwiązania płatności online od https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i muszę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ