Chore dziecko

Szukasz prezentu dla malucha? Nie wiesz, gdzie znajdziesz największy wybór Lego? Polecamy najlepsze sklepy z zabawkami dla dzieci.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 42
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Chore dziecko

Post autor: olka »

Czy wiecie, jak to jest mieć ciężko chore dziecko i nie mieć pieniędzy na leczenie? Jak się wtedy byście czuli, jak myślicie? Ja doskonale rozumiem ten strach, cierpienie, mimo, że dzieci nie mam. Dlatego od dawna pomagam fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ zbierać pieniądze dla chorych maluchów i ich rodzin.
Awatar użytkownika
Tarna
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:51

Re: Chore dziecko

Post autor: Tarna »

Wiele ciekawych i pożytecznych informacji tutaj zawarliście. Będę odwiedzał ten temat.
Jak ocalisz jedno życie, jesteś bohaterem. Jak ocalisz tysiąc, jesteś pielęgniarką.
Awatar użytkownika
amandzia
Posty: 31
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:23

Re: Chore dziecko

Post autor: amandzia »

Wspaniałe są akcje cudownej Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ , której sama nie jestem obojętna. Nawet rodzinę zaangażowałam w branie udział w jej akcjach. Jej misją jest ratowanie zdrowia i życia chorych dzieci. Z całego serca będę im pomagać i finansowo wspierać.
Awatar użytkownika
samurai
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:03

Re: Chore dziecko

Post autor: samurai »

Dla mnie jest to bardzo nieprzydatne. Chociaż innym może być pomocne.
[...] Marla nadal żyje. Jej filozofia życiowa polega na tym, że, jak twierdzi, może umrzeć w każdej chwili. A tragedia polega na tym, że nie umiera.
Awatar użytkownika
escape
Posty: 53
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:15

Re: Chore dziecko

Post autor: escape »

Też jestem zdania, że warto pomagać, więc jeśli tylko pozwalają mi na to środki, wspieram jakąś instytucję charytatywną. A skoro mówimy o chorych dzieciach , to co moga oznaczać pęcherzyki z wodą na ciele dziecka i jak sobie z tym radzić? Jestem załamana, a lekarz dopiero może nas przyjąć w poniedziałek, dziś ma pełną obsadę niby już.
Awatar użytkownika
tytus
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 17:40

Re: Chore dziecko

Post autor: tytus »

Nie mam zdanie w tym zakresie właśnie. Inni muszą coś Ci doradzić.
Rozsądek ma swoje ekscesy i nie mniej potrzebuje umiarkowania, co szaleństwo.
skóra32

Re: Chore dziecko

Post autor: skóra32 »

Lubisz robić sobie maseczki na twarz? Jeśli masz problemy skórne jak egzama albo azs to możesz wiedzieć że aloes, rumianek czy rokitnik dobrze wpływają na skórę. Ja również lubie o siebie zadbać dlatego kupuje naturalne kosmetyki ze strony https://dermacea.pl bardzo fajna firma która sprzedaje bardzo bogate i odżywcze maści i kremy.
Józef432

Re: Chore dziecko

Post autor: Józef432 »

W pierwszej kolejności powinniście odpowiednio przebadać Wasze dziecko. Właśnie dlatego zamiast zwlekać, powinniście w pierwszej kolejności wybrać się do lekarza. Pamiętajcie, że ospa zdarza się u wielu maluchów, dlatego też musicie być na to dobrze przygotowani. Nigdy nie wiadomo, czy nie spotka to też Waszego dziecka.

tapczan jednoosobowy dla dzieci
ODPOWIEDZ