Języki

Szukasz prezentu dla malucha? Nie wiesz, gdzie znajdziesz największy wybór Lego? Polecamy najlepsze sklepy z zabawkami dla dzieci.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Języki

Post autor: Pamelka »

Witajcie,
jakich języków się uczycie dodatkowo? Ja na przykład ostatnio wpadłam na pomysł, aby zapisać się na kurs języka duńskiego, o którym dowiedziałam się ze strony https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych. Co o tym sądzicie? czy ktoś z Was miał już może wcześniej styczność z tym językiem właśnie? I jak wrażenia?
Awatar użytkownika
cornell.stroman
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2020, 14:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Języki

Post autor: cornell.stroman »

Według mnie kluczowa jest znajomość angielskiego, to międzynarodowy język.
Awatar użytkownika
zuzol
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2019, 16:27

Re: Języki

Post autor: zuzol »

Czy ktoś z was uczył się angielskiego metodą B-learning? Czytałam o niej ostatnio na https://www.portalpomorza.pl/wiadomosci ... gielskiego i zastanawiam się nad uczeniem się angielskiego tą właśnie metodą. Do tej pory nie czułam potrzeby znajomości angielskiego. Doszłam jednak do wniosku, że chcę podróżować a do tej angielski jest bardzo przydatny.
Awatar użytkownika
brock00
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2020, 12:35
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: Języki

Post autor: brock00 »

Znajomość języków obcych jest bardzo dobrą umiejętnością, która na pewno się przyda.
Róża

Re: Języki

Post autor: Róża »

Osobiście uwielbiam angielski. Jestem już po obozie zorganizowanym przez Angloville, a teraz regularnie czytam ich blog, aby poza nauką samego języka wynieść jak najwięcej informacji, np. o kulturze krajów anglojęzycznych. Ostatnio trafiłam na świetny artykuł na temat organizacji świąt i związanych z tym tradycjami https://angloville.pl/artykuly/wielkano ... -brytanii/. Polecam, aby uczynić z nauki swoją pasję, wtedy dużo szybciej przyswoimy wiedzę

plecaki górskie wojskowe
kośka

Re: Języki

Post autor: kośka »

We współczesnym świecie znajomość języków obcych jest bardzo ważna. Ale nie tylko angielskiego. Moim zdaniem warto rozwijać się także w innych kierunkach i poznawać inne języki. Im więcej tym lepiej, ale to fakt - angielski jest najważniejszy. Ja cały czas doszkalam się w szkole https://lincoln.edu.pl/ - teraz na przykład mamy zajęcia online.
bit1

Re: Języki

Post autor: bit1 »

Uważacie, że jakiego języka najlepiej się uczyć? Ja myślę, że angielski ze względu na jego uniwersalność jest najlepszym rozwiązaniem - przyda się prywatnie i zawodowo.
Bou88

Re: Języki

Post autor: Bou88 »

Języka angielskiego można nauczyć się dzięki kursowi od Szybkiej Nauki Pro. Pod adresem: https://www.facebook.com/SzybkaNaukaPro/?locale=pl_PL znajdziesz więcej informacji o nich i o ich działalności. Warto obserwować ich konto na FB bo często dodają dużo istotnych treści.
Witold32

Re: Języki

Post autor: Witold32 »

Tutaj https://www.extra-plonsk.pl/rodzaje-cer ... sze-z-nich możecie poczytać na temat tego, jakie certyfikaty językowe są najpopularniejsze. Posiadanie certyfikatu językowego może pomóc w zwiększeniu swoich szans na zatrudnienie, awans w karierze, czy też dostanie się na studia za granicą. Jednak ważne jest również praktykowanie języka w codziennych sytuacjach, aby utrzymać i rozwijać swoje umiejętności językowe.
Źrebak

Re: Języki

Post autor: Źrebak »

Na koniec, lekcje z native speakerem oferują unikalne doświadczenie kulturowe, które jest niemożliwe do zdobycia przy użyciu standardowych podręczników. Pozwalają one na pełne zrozumienie kontekstu językowego i kulturowego, co jest nieocenione w nauce języka. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na https://www.strzelce360.pl/artykul/6678 ... -speakerem i to doświadczenie jest szczególnie cenne w kontekście globalnej komunikacji.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Języki

Post autor: dziekizanic »

Jeśli chodzi o edukacyjne treści, warto sprawdzić również materiały dostępne pod adresem https://youtu.be/WmpfyRVFtuE?si=FMoW0O9CrNrDwYiP. Moja koleżanka wspomniała mi o tym miejscu, a zawiera wiele wartościowych wskazówek. Polecam Wam zajrzeć, jeśli interesuje Was ta tematyka.
polakowalczyk

Re: Języki

Post autor: polakowalczyk »

Języki obce w dzisiejszych czasach są bardzo potrzebne. Polecam Wam angielski dla dzieci Kraków w Leader School - jedna z najlepszych szkół językowych w tym rejonie.
ODPOWIEDZ