Meble do pokoju nastolatka

Szukasz prezentu dla malucha? Nie wiesz, gdzie znajdziesz największy wybór Lego? Polecamy najlepsze sklepy z zabawkami dla dzieci.
Klaśka

Meble do pokoju nastolatka

Post autor: Klaśka »

Moje dziecko na zabawki już za duże, ale jestem akurat w trakcie remontu pokoju. Możecie doradzić, jakie meble do pokoju nastolatka warto byłoby kupić? Wiadomo, biurko + łóżko + szafa ;) Ale w jakim stylu najlepiej?
Kaśka

Re: Meble do pokoju nastolatka

Post autor: Kaśka »

Jak szukasz mebli dla dziecka to pomyśl o czymś takim jak huśtawka pokojowa https://www.figelo.com/pl/p/Hustawka/63 którą z czasem możesz poszerzyć o inne elementy. Produkt jest wysokiej jakości i ma atrakcyjną cenę więc będziesz zadowolona jako klient. Dziecko będzie się miało gdzie wyszaleć i poprawi swoją kondycję.
lejkuś

Re: Meble do pokoju nastolatka

Post autor: lejkuś »

Moim zdaniem od samego początku warto dbać o jakość snu. Ja dla mojego synka kupiłam pierw ten materac https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ a teraz kupuje też od tego producenta dla starszej córki wlasnie
Róża

Re: Meble do pokoju nastolatka

Post autor: Róża »

W pokoju każdego nastolatka bardzo ważnym meblem jest łóżko, które powinno być zgodne z jego gustem oraz wygodne. Myślę, że podczas zakupów warto zwracać uwagę na detale i szczegóły wykończenia, które podnoszą wygląd pod względem estetycznym. Na pewno łóżka pojedyncze będą najlepszym rozwiązaniem, gdyż nie są zbyt duże, a zapewnią komfortowy sen.

reklamacje nc
ODPOWIEDZ