Tłumaczenia z chińskiego

Szukasz prezentu dla malucha? Nie wiesz, gdzie znajdziesz największy wybór Lego? Polecamy najlepsze sklepy z zabawkami dla dzieci.
Awatar użytkownika
Dziania
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Dziania »

Moja znajoma powiedziała mi , ze potrzebuje Tłumaczenia Chiński i chciała abym pomogła jej znaleźć jakieś profesjonalne biuro któr przetłumaczy jej takie dokumenty. Może ktoś z was już musiał tłumaczyć takie dokumenty i podpowie mi gdzie czegoś takigo szukać?
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Gryksa »

Zdecydowanie najlepszą opcją będzie postawienie na pomoc biura tłumaczeń. W takich firmach pracuje wielu tłumaczy, więc można też liczyć na bardzo szeroki zakres pomocy. Sprawdźcie sobie tu ofertę od http://www.verbo.com.pl W tym miejscu kompleksowo pomagają w przeróżnych zleceniach, tłumaczeniach na różne języki.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 81
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Serferka »

Macie przez sobą takie wyzwanie? Chyba nie powinno być problemu ze znalezieniem pomocy w takim przypadku. Ja mam już swoje sprawdzone biuro tłumaczeń http://www.sct-tlumaczenia.pl i tu udaje się po tłumaczenia dokumentów. Może i tu warto spróbować.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Pamelka »

A skoro już mowa o języku chińskim, to czy Waszym zdaniem warto wysłać dziecko na taki kurs językowy? Z tego, co widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci, to takie kursy chińskiego dla dzieci organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: ayla »

Jak widać potrzeby językowe mogą być różne, nawet sięgamy po takie języki jak chiński, który nie należy do najczęściej stosowanych języków u nas. Na szczęście dla takiego biura tłumaczeń, jak Berligo https://berligo.com/ to żaden problem. Ich zespół składa się z wielu dobry specjalistów językowych, którzy przełożą starannie najróżniejsze treści. Warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
Heniutek99
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:03

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Heniutek99 »

Po co szukac tłumaczeń jak można nauczyć się jezyków obcych? na przykład na stronie http://www.kolodziej-albion.com.pl/nauczanie/dorosli Znajdziesz naprawdę interesującą ofertę na nauczanie języka Angielskiego w twoim biurze. Lekcje indywidualne dla dorosłych to bardzo dobry sposób na naukę.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Antonika »

Może i są programy tłumaczeniowe, nawet dostępne online, ale jednak tu tłumacze powinni do tego siąść jak chcecie mieć merytorycznie przetłumaczony tekst, szczególnie w tak egzotycznym języku. Ja nawet jak miałam coś po angielsku do ogarnięcia to tłumacz przysięgły z języka angielskiego musiał mi pomagać.
Boguśka

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Boguśka »

Jeśli chodzi o chiński to korzystam z biura https://www.mtr24.pl/tlumaczenia/poswiadczone jeśli chodzi o dokumenty poświadczone. Poświadczone tłumaczę częściej ale także tłumaczyłam już pare razy teksty z chińskiego i na chińskie nie poświadczone. Fajna obsługa, wszystko można załatwić online, więc nie trzeba jeździć jak coś można załatwić szybciej i sprawniej.
ańita

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: ańita »

Znalezienie dobrego tłumacza z jeżyka chińskiego to nie lada problem. Wiem coś o tym, bo sama długo szukałam. Na szczęście po wielu próbach trafiłam na https://tlumacz-in.pl/oferta/jezyki-tlu ... inski.html. Najlepsza firma jeśli chodzi o tego typu usługi!
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: rumaczek »

W sumie ja nigdy nie miałem jeszcze okazji aby cokolwiek tłumaczyć z tego języka obcego i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest ogólnie zlecać takie usługi. Bardzo fajnie również w artykule https://www.wawrus.pl/biuro/co-to-sa-tl ... -je-zlecic poruszono kwestię samych tłumaczeń biznesowych.
Wojtuś

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Wojtuś »

Akurat ja tak naprawdę nigdy nie potrzebowałem takich tłumaczeń ale nigdy na dobrą sprawę nie możemy być pewni czy w przyszłości nam się takie tłumaczeni nie przydadzą. Ja za to bardzo często korzystam z tłumaczeń technicznych po angielsku od https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... angielski/ i jestem zdania, ze warto jest z nich korzystać na co dzień.
ODPOWIEDZ