Strona 1 z 1

reklama

: 28 cze 2021, 20:49
autor: gość
W jakim zakresie reklama aptek jest dozwolona? Podobno przecież nie mogą się reklamować, jednakże mogą informować o swojej działalności. Czyżby to była wykorzystywana luka? Natrafiliśmy ostatnio na rozdawanie ulotek Warszawa, gdzie rozdawane były ulotki apteki. Co ciekawe - były tam tylko same informacje o godzinach pracy, numerze telefonu, lokalizacji, nie było żadnych sloganów, że u nas najtaniej i w ogóle najlepiej.

Re: reklama

: 29 cze 2021, 16:13
autor: miguś
W kwestii reklamy zaufałem agencji http://cnagencja.pl/ która prowadzi dla mnie kampanię marketingu internetowego. To specjaliści w tym zakresie i ich działania przynoszą wyraźne efekty jak więcej wyświetleń strony www czy nowe zapytania ofertowe. Całość dopasowana indywidualnie pod moje oczekiwania.

Re: reklama

: 23 paź 2021, 16:09
autor: danuśka
Doskonałym wyborem dla mnie okazały się ulotki jeżeli chodzi o formę reklamy. Na stronie http://www.solutio.com.pl/jak-dopasowac ... -do-branzy znalazłam wszystkie niezbędne informacje na temat tego jakie ulotki będą najlepsze dla mojej firmy i na jaką drukarnię najlepiej postawić