Strona 1 z 1

Szkoła

: 23 sie 2021, 12:27
autor: dłutek
Poszukiwałem ostatnio podręczników po sklepach i muszę przyznać, że straszna drożyzna w centrach handlowych. Moja znajoma poleciła mi tę księgarnię internetową: https://www.taniaksiazka.pl/trends-2-ze ... 60046.html . Muszę przyznać, że posiadają bardzo dobre ceny. Jeśli jeszcze nie macie podręczników, to warto tam zajrzeć. Jeżeli macie w zanadrzu dobry sklep online z przyborami szkolnymi i akcesoriami, to dajcie proszę znać.

Re: Szkoła

: 09 wrz 2021, 20:35
autor: Antonika
Może zamówić online? Polecałabym bardzo takie rozwiązanie. ja tak robilam dla mojej córki Teraz już jest w 4 klasie szkoły podstawowej i akurat to jaką szkołę wybrałam to jest to sobie bardzo chwalę. Szkoła nie robi żadnych problemów, a też daje pełno możliwości dla dziecka.

Re: Szkoła

: 04 paź 2021, 21:10
autor: Pamelka
A skoro już mowa o szkołach, to jaka jest Waszym zdaniem najlepsza Szkoła języka angielskiego Kraków? Kojarzycie jakieś szkoły na tym terenie, w których można się uczyć języka angielskiego? Ja słyszałam, że całkiem niezłą ofertę ma na przykład szkoła językowa Ling Team. Znalazłam ją na stronie internetowej https://lingteam.pl/ i rzeczywiście szkoła ta oferuje sporo fajnych kursów. Mieliście z nią kiedyś do czynienia?

Re: Szkoła

: 13 paź 2021, 21:41
autor: gg83
Nie da się ukryć, że sytuacje bywają naprawę różne. Właśnie dlatego warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty . Jest tam bowiem namiar na fundację, która wspiera w edukacji. Oferują wiele różnych programów, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Uważam, że warto skorzystać z takiej pomocy.

Re: Szkoła

: 25 paź 2021, 17:31
autor: Gryksa
Prywatna? Braliście takie szkoły pod uwagę? Jak dla mnie to jak najbardziej warto, bo oferty mogą być o wiele ciekawsze niż państwowych. Tak warto przynajmniej poczytać jaka jest różnica. Te Vizje Wawer mogę polecić. Szkoła jest świetna, a cała kadra, nauczyciele jeszcze lepsi.

Re: Szkoła

: 22 lut 2023, 14:53
autor: majay
A czy wiecie gdzie znajdę egzamin ósmoklasisty przedmioty różne testy przykładowe, pomocne materiały do nauki dla moich dzieci? Niedługo zbliża się ten czas zdawania egzaminów i chcę zacząć trenować z nimi, aby jak najlepiej sobie poradzili.